2737
2739

خوشگلا واسه باشگاه چیا میخورید؟

غذا و تنقلات و نوشیدنی و تقویتی هاتون چیه؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

توک دست بیان اشکال نداره؟

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو آبم خیلی کم تخم صربتی میریزم بعد باشگاه یه روز در میون پودر منیزیم میخورم. ساشه ایه حتما باید مکیده شه قورت نده. کربوهیدرات و کم کردم گوشت قرمز و سفید و ماهی زیاد کردم صبونه هم حتما دو تا تخم مرغ ابپز خالی میخورم. حتما هر دو هفته ویتامین دی هم بخور هفته ای یبار هم امگا ۳ واسه پوستت که شل نشه هم ویتامین ای . کلی انرژی مقبت و خوب گرفتم و راضیم

اخه برنامه هافرق می‌کنه عزیزم 

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2740
توک دست بیان اشکال نداره؟

توک سر بیا اصلا

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
تو آبم خیلی کم تخم صربتی میریزم بعد باشگاه یه روز در میون پودر منیزیم میخورم. ساشه ایه حتما باید مکی ...

من قرص منیزیم میخوردم ، پودرش بهتره؟