2733
2739
عنوان

فامیل مون خیلی بی‌غیرتن

598 بازدید | 17 پست

مادربزرگم مریضه 

همه زحمتاش افتاده گردن ما منتی ام نیست 

۱۰ روز خونه ما موند فکر کنین عیادت میومدن مهمون میومدن هزینه هایش همشون گردن پدر بدبخت من بود 

حالا وضع مالی مون خیلی معمولیه ولی خب خوردخوراک مهمون برای ده روز خیلی زیاده 

خودشم مریض داشته باشی هعی بخوای تقویتش کنی غذای مقوی و گوشت بدی 

همه ی اینا به جهنم اصلا 

من از سر این می‌سوزم بغیر مادر من بچه های دیگه هم داره دیگه چرا اونا زحمتی نمی‌کشن؟اگه مادر من نبود میخواستن چی کار کنن؟؟؟

کاش درد همه ی اینا بود 

مادربزرگم بشدت پسر پرسته اصلا از بین نوه های دختریشم زیاد منو خواهرمو دوست نداره

کل روز رو خواهر چهارده سالم ازش نگهداری کرد دریییغ از یه تشکر 

بعد پسرخاله ام یه ربع اومد دیدتش چنان گل از گلش شکفته بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه کارتی خواهر کوچیکه ام افتاده گردن من 

کارای خونه با منه 

بخدا منتی ام نیستا 

من فقط سر این ناراحتم اندازه سر سوزن به آدم ارزش نمیدن

زحمتاش با ما خوردنا با اونا 

2731

چه پدرت خوبی و مهربونی 

همه همینن پسر پرستن

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

برای همه همینه. ما کارای مادرشوهرمو میکنیم ولی وقتی خواهرشوهرم سالی یه بار میاد سر میزنه هزار جور قربونش صدقه و خرج... 😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740

کاری به چیزهای دیگه ندارم. 

ولی اگر بدونی خدا چه برکتی تو زندگی تون میاره. 

مادربزرگت متوجه نشه. اما خدا که هست. 

قشنگ هواتون رو داشته میشه و مامانت اجر کارهاش رو میگیره. شک نکن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

اسی میدونم چی میگی،مادربزرگ مادری منم زمین گیر بود ۶ ماه از سال رو خونه ی ما بود به همراه خاله ی مجردم ،مادربزرگم که خدا رحمتش کنه خیلی به منو و خواهرم محبت میکرد ولی امان از دست خالم و دایی هام همیشه از بابام طلبکار بودن خالم ۶ ماه خونه ما میخورد یک نون نمیخرید با این که حقوق داشت همش خرج برادرزاده هاش میکرد

خدا سلامتی بده ب مادربزرگت 

خدا رحمت کنه مادربزرگ منو 

دقیقا همین اخلاقا رو داش کلا پسر دوس بود 

حالا اونکه پیره 

خیلی راحت ب خاله هات بگو مامانم گناه داره کمکیش باشین 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
2706