2752
2734
عنوان

دخالت مادر شوهرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 63 پست
به حق این روزا امیدوارم خیر نبینه مادر شوهر من که زندگیم به جدایی داره میرسه الهی به حق بزرگیت قسم ...

عزیزم انشالله هر کی بدی کنه اشک دختر مردم در بیاره تقاص کاراش میبینه شک نکن ، 

خدا خیلی بزرگه .

به حق این روزا امیدوارم خیر نبینه مادر شوهر من که زندگیم به جدایی داره میرسه الهی به حق بزرگیت قسم ...

هیچیش نمیشه ظالم همیشه سالم

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مادر شوهر منم راحت از این حرفا میزنه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
من عقدم همو خیلی دوست داشتیم از بس دخالت کرد دارم به جدایی میرسم

مادر باید ارزش خوشبختی بچه اش باشه بخدا اصلا درک نمیکنم این ها چرا اینجورین اگه ی موقع پسر دار شدم اول یادش می دوم درست با خانومش رفتار کنه دوم بلد باشه الویتش خانومش ، چرا باید دخالت کنم درکشون نمیکنم اصلا 

سلام خدا قوت .من موقع اسباب کشی خانواده شوهرم بیاد دوست دارم خودم اسبابم بچینم.

منم همین طور ولی بخدا دست تنها خیلی سخته خانواده خودم نبودن ، چهار روز درگیر تمیز کاری چیدمان بودم تازه باید آشپزی هم میکردم ، البته ک درست میگی 

ن من بچه دار شدنو میگم میبینه من گوش نمیدم سکوت میکنم  میره ب اونا میگ  مثلا شوهر من تو ...

اون که مادرشوهر منم انقد پیش پدرشوهر و برادرشوهر و شوهرم میگه بچه بچه

برگشته جلوی برادرشوهر مجرد به شوهرم میگه تا سال دیگه برای من بچه درست کنید😐 زن گنده این چ حرفیه میزنی جلو پسر جوون اخه احمققق

ببین مردا همشون عاشق ننه شونن و گوش به فرمان اونا 

شوهر منم یه مدت هی بچه بچه میکنه انقد که مامانش گفته پرش کرده😑

2706