2733
2739
عنوان

شوهرم میگه تورو رو هوا می‌برنت ++اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5650 بازدید | 91 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی جان شاید تو جهان کسی اندازه من درکت نکنه .ماهم به صفر مطلق رسیدیم.طلاق.واااای چه کشیدم.صبح ها که تو خونه بابام بیدار میشدم.یک آن میگفتم سقف ریخت رو سرم .حالم اونقدر بد بود.اخلاق بد زیاد داشت ولی تو اون دوران فقط خوبیهاش جلوم رژه میرفت.اینکه بعد طلاق زن دیگه بگیره.مشاورم فایده نداشت .برگشتم.ولی خیلی منت کشید.الان راضی ام

هر لحظه خدا را شکر💙
2740

شوهرت خودشم نمیدونه چی میخواد

وقتی میگ خوبی غصه نخور عذاب وجدان گرفته،ولی نمیخواد باهات باشه 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

مثه شوهر منه دقیقا حتی حرف زدنش ،منم دارم جدا میشم

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
2706