2737
2734

سلااام‌ دیگه دارم‌دیوونه می‌شم‌از بس چیزای مختلف تو بارداری پیش اومده تا حالا هفته ۲۹‌و سه روزم‌اب دور بچم‌۳۰ هستش دکترم‌دوباره سونو انومالی از جهت دور از جون‌ناهنجاری نوشته که فردا ایشالله برم‌بعد از ظهر ولی دارم دیوونه می شم اگه چیزی بشه به بچه ام‌ چه خاکی تو سرم بریزم بچه ها دعا کنید به خدا دارم روانی می شم 

تازه ازمایش دیابت سه ساعته دادم‌همه چی خوب بود تو آنومالی که‌هفته ۱۸‌دادم هم همه چی خوب سل فری هم اوکی بود چی کار کنم 

❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اصلانگران نباش به من ازهفته20گفتن آب دوربچه کمه تاالان که خداروشکراتفاقی نیفتاده بسپارش دست خد ...

اب دور بچه کم باشه احتمال کار نکردن کلیه رو میدن

چون اب رو میخوره ولی ادرار نمیکنه

اب بچه زیاد باشه بچه ک ب دنیا بیاد اول سیستم گوارشیش و چک میکنن چون شاید نمیتونه اب و بخوره

کم بودن و زیاد بودن اب دورش دو معقوله جداس اجی

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

عزیزم بمیرم من خودم دو تا سقط داشتم می دونم چی می کشی وقتی هر علایمی می یاد. چیزی که می خوام بهت بگم فقط صرفا جهت اصلاعات هست بهت خودت رو نباز و توکل کن و محکم پیش برو

ما تو فامیل یه پسر داریم اون هم زمان حاملگی آب کیسه تو ماه های بالا زیاد بود که نشانه این بود که بچه دهانش و مری و نایش مشکل داشت و نمی تونست آب کیسه رو بخوره چون گویا مقداری از آب کیسه وارد سیستم گوارش بچه می شه خلاصه تا به دنیا اومد حدس دکتر درست بود بچه نمی تونست نفس بکشه و مشکل مری هم داشت یعنی مری به معده وصل نبود در جا عمل کردند مسیر نای رو باز کردند و مری رو به معده وصل کردن البته یه ناهنجاری کوچیک دست داشت که سه چهار سالگی عمل کرد و بهتر شد. الان یازده سالشه و باهوش ترین و زرنگ ترین بچه کلاس هست.

عزیزم دکترها رو برو و حسابی پیگیری کن در ضمن این فامیل ما سونو داپلر که سه بعدی هست رفته بود و اونجا مشکل بهتر مشخص شده بود چون از فامیل سونوگرافرمون پرسیدم گفت از نشانه های آب زیاد کیسه این هست که عکس سونو به خصوص داپلر خیلی خیلی واضح میشه و این وضو زیاد تصویر نشان دهنده آب زیاد هم هست که باعث میشه امواج صوت خوب منتقل بشه و عکس واضح تر نسبت به حالت نرمال بیوفته. این دکتر فامیل می گفت این مشکل از هر هزار زایمان یکی این طوری هست هیچ دلیل خاصی هم هنوز براش پیدا نشده. 

عزیزم اینو گفتم فقط بدونی که چنین مواردی هم بوده و آخرش درمان شد این بدترین حالت بود گفتم فقط در جریان باشی هر حاملگی هر آدمی هزار جور با اون یکی فرق داره هزار علایم بد می یاد آخر بچه سالم هست هنه چیز دست خداست. ایشالله بچه شما این طوری نباشه برات خیلی دعا می کنم .

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

2738
می ترسم خیلی

اب دور بچه

۷ تا ۲۵ طبیعیه

۲۵ تا ۲۹/٩خفیف

۳۰ تا۳۴/٩متوسط

بیشتر از ۳۵ شدیده

با یکم استراحت حتما خوب میشه عزیزم غصه نخور شدید نیس ولی تحت نظر باش

😘😘😘

تا 21 نرماله. شاید سونو اشتباه کرده. قندت چطور بود

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
تا 21 نرماله. شاید سونو اشتباه کرده. قندت چطور بود

تو سایت ها خوندین که ۲۱ نرماله؟؟

من این اعداد و هم دکتر هم ماما بهم دادن

اعداد علمی هستن اجی

هرچی تو سایت ها هست صرفا درست نیس😚😘

2706