2733
2734

سلام

بچه ها سوالم از کسایی هست که جاهای خصوصی مثل دفتر و شرکت و ... مشغول به کارن و بیمه هستن.

من توی یه دفتری شاغلم. کارفرمام بعد ۳ سال به اصرارِ ما تصمیم گرفته بیممون کنه. 

اما خیلی لفتش میده. قرار بود از فروردین بیمه رد کنه ... دیروز باهاش حرف زدم هنوز نرفته دنبالش. یه کاری و خیلی برای خودش سخت میکنه. هی میگه فرصت ندارم و پروسه داره و فلان.

میخواستم بدونم واقعا پروسه‌ی خاصی داره؟ الان که اخر ماه هست میتونه از اردیبهشت بیممون کنه یا دیر شده و میره برای خرداد؟ 

فروردین و چی؟ اگه الان بره دنبالش میتونه از فروردین برام بیمه رد کنه؟ یا دیر شده؟ بهش گفتم سهم کارفرمای فروردین و حتی خودم میدم فقط برید دنبالش. خیییییلی لفتش میده. واقعا تنبله 😖 منم به سابقه ی بیمم نیاز دارم‌ و مجبورم.

تجربه ای دارید شما؟ 

من خودم نخواستم بیمه بشم 

ولی خوبع تصمیم گرفته بیمه بشی 

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا شرکت همسرم هر کس بیاد از ول بیمه میکنه پروسه خاصی نداره باید ثبت نام کنه و نماینده بیمه بیاد برا بازدید و بعد بیمه کارکنان رو رد کنه 

اینکه از الان بخواد برا فروردین رد کنه فکر نکنم بشه

چون خودم بیمه ام رو  جدا رد میکنم نشد که قبل تر رو بیمه رد کنم 

2731
برا شرکت همسرم هر کس بیاد از ول بیمه میکنه پروسه خاصی نداره باید ثبت نام کنه و نماینده بیمه بیاد برا ...

اوووو

خب الان همین اردیبهشت بره، همین اردیبهشت بیمه رد میشه تا بیان بازدید و اینا؟

دلیل خاصی داری؟ پولشو بهت میده؟ 

پولش که زیاد نیست فک کنم کمتر از یه تومنه 

نمیخوام فعلا از بیمع پدرم خارج بشم 

ولی شابد رفتم دنبالش

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔