2737
2734

پسر فامیلمون فروشگاه داره وسایل جهیزیه میفروشه مثلا رو تختی و پادری و خلاصه خورده ریز واسه جهاز

امروز با مادرم رفتیم واسه جهاز من روتختی بخریم

پسره تازه ازدواج کرده انصافا خیلی خوش اخلاق خوش برخورد و مودب هست با مامانم داخل مغازش که شدیم بلند شد  گرم احوالپرسی و فلان و مامانمم گفت مبارکه ازدواجتون بعد دختره ینی نامزد عقدیش هم اونجا بود  تو مغازه لم داده بود رو صندلی من انتظار نداشتم اون پاشه از جاش به احترام مادر من!ولی حتی یه سلام خشک خالی هم نداد!درسته مارو ندیده بود تاحالا اما از احوال پرسی های مادرم و اون پسره فهمید که اشنا هستیم بازم به خددش زحمت نداد حداقل درست بشینه رو صندلی! انگار که خوابیده بود قشنگ لم داده بود رو صندلی و با موهای بلوند و با یه فیس و افاده ای به من نگاه میکرد انگار دشمن خونیشم🥴🥴🥴🥴من بجای اون خجالت کشیدم ببین دیگع شوهرش تا چه حد خجالت کشیده

واقعا تربیت و فرهنگ خانوادگی یچیز دیگس...

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم شما زیادی حساس شدی🤐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
شوهر کرده جو گرفتتش چن سالشه؟

واقعا چرا دخترا ازدواج میکنن تو فضا باید پیداشون کرد؟

بنظرم پسرا زودتر بادشون میخوابه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
شوهر کرده جو گرفتتش چن سالشه؟

پسره سنش بالا هست حدود ۳۵ و اینا ولی دختره کم سن بود نهایت۱۹یا۲۰ سالش میشد ازدواجشونم سنتی بوده  وضع مالی پسره توپه توپ هست..  همسن من بود بعد یجوری به من از پایین تا بالا نگاه میکرد  با فیس و افاده بدون هیچ حرفی من توقلبم گفتم این چرا همچین میکنه😂😂😂

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2740
پسره سنش بالا هست حدود ۳۵ و اینا ولی دختره کم سن بود نهایت۱۹یا۲۰ سالش میشد ازدواجشونم سنتی بوده &nbs ...

از شده اختلاف سنیشون چشام چپ شد🥴 احتمالا دختره دیپلم داره و بیکاره نه؟😂

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم
بنظرم شما زیادی حساس شدی🤐

حتی اگه مارو نمیشناخت و مشتری هم بودیم باید به خودش یه تکونی میداد

شما فرض کن بری یه مغازه یه دختر دراز کشیده باشه رو صندلی و لم داده باشه و وقتی مشتری اومد  حتی به خودش زحمت نده یه تکونی به خودش بده. فکر نکنم مشکل از من بوده باشه چون مادرمم بعدش گفت من از همین اول این دخترو شناختم ادب حالیش نبود!یه سلام خشک خالی هم نداد

از شده اختلاف سنیشون چشام چپ شد🥴 احتمالا دختره دیپلم داره و بیکاره نه؟😂

بله دقیقا

پول در کار باشه اختلاف سنی به چشم نمیاد😂🥴

واقعا چرا دخترا ازدواج میکنن تو فضا باید پیداشون کرد؟ بنظرم پسرا زودتر بادشون میخوابه😁

ولا منم ازدواج کردم از این ادا ها درنیاوردم همیشه خاکی..

گاهی مامان منم سلام میکنه با یه خانومایی من نمیشناسم هیچی نمیگم یعنی بده ؟

نه ولی اینی که من میگم فرق داشت

اون فهمید که ما از فامیلای شوهرشیم بعد به خودش زحمت نداد حداقل درست  بشینه سلام و احوالپرسی به کنار. تا اینحد گستاخ بودن واقعا خیلی بده

نه ولی اینی که من میگم فرق داشت اون فهمید که ما از فامیلای شوهرشیم بعد به خودش زحمت نداد حداقل درست ...

اره حداقل درست مینشست البته من خیلی کوچیک بودم که سلام نمی کردم الان همیشه سلام میکنم 

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
2706