2733
2739
عنوان

چرا با خانمها اینقدر سخته همکار باشی.. اقا هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دلتونم بخواد

ووالا ب من بلشه دلم نمیخاد،  در حد اینکه فلانی تو شیفتش ده دقیقهدیر اومدم کار دارن

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

از خدا ک پنهون نیس از شما چه پنهون ما خودمون هم گاهی اوقات از دست همجنسامون کلافه میشیم تو محیط کاری

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
تو یه سایت زنونه اومدی بدی خانومارو بهشون میگی.چه رویی داری بشر

خودمم خانم هستم

ولی واقعا حرفشونو قبول دارم

دنیاهمه‌هیچ...                    واهل‌دنیاهمه‌هیچ ...         ای‌هیچ... برای‌هیچ... برهیچ‌مپیچ...       دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟... عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ...♡
2740

من فقط قسمت همکاری گفتم ن موردای دیگ.. واقعا خانم های شاغل بعضیاشون از زیر کار بیشتر در میرن

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
 ربطش ب این هست ک معمولا آقایون تو کار خودشونو بالاتر از خانوما میدونن حالا کاری ب استارتر ندار ...

نه اینجوری نیس

حسادت تو خانما خیلی بیشتر از اقایونه 

همینم باعث بیشتر بحث ها میشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ولی من هر چی پرستار مرد دیدم بی مسئولیت تر بوده 

واقعا کم پیش میاد بهتر از خانما مسئولیتشون رو انجام بدن 

ولی زیرآب زنی رو قبول دارم

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706