2733
2734
عنوان

چجوری فن بیانمو تقویت کنم🥺🥺

128 بازدید | 25 پست

هروقت حرف میزنم هیچکی متوجه نمیشه چی میگم فقط خودم میدونم چی گفتم🤕🤧

بلد نیستم حرف بزنم اگه هم حرف بزنم حس میکنم دهنم پر از آب میشه ک واقعانم همونطوریع

اکثر وقتا کلمه هایی ک حروف  (س)‌و(ز)دارن را نمیتونم تلفظ کنم بد و غلیظ تلفظشون میکنم

شرایط رفتن ب کلاس فن بیان هم ندارم 

راهنماییم کنید چکار کنم خوب شم و حرف زدن و احوال پرسی….بلد شم🥺🥺

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خلوت خودت تکرار کن برات عادی میشه

چی تکرار کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2731

اول از همه اعتماد ب نفستو بالا ببر بعد جلوی اینه زیاد تمرین کن بلند بلند برا خودت صحبت کن تا خودتو دست بالا نگیری بقیه هم دست کمت میگیرن   

وزن 70 😢🙀🍊وزن فعلی66😼😼🧡🧡🧡🍊وزن هدف 60🧡🧡🧡🧡🙃🙃  گروه نارنجی 🧡🧡🧡🧡🧡من قوی تر از اونی ام ک فکر میکنی 😼😼😼
2740
قبل از حرف زدن فکر کن  حواستو جمع کن تند تند حرف نزن شمرده حرف بزن

یا خیلی تند حرف میزنم یا خیلی ارام🤧

علت جمع شدن آب چیه؟همه اینجوری میشن یا فقط من اینجوریم🤧؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به من کتاب خوندن خیلی کمک کرد دایره لغاتو گسترش میده ‌و اعتماد به نفست تو صحبت کردن بیشتر میشه& ...

چه کتابی؟؟

چجوری با خودم حرف بزنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من شنیدم میگن جلوی آینه حرف زدن خیلی خوبه

تو خونه یه موضوعی رو کنفرانس بدید ، مثلا جلوی آینه یا برای وسایل خونه، انگار برای دیگران دارید سخنرانی میکنید😄

بعضیا تجربه داشتن گفتن خیلی خوب بوده، اگه خواستید بازم در موردش تحقیق کنید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
چه کتابی؟؟ چجوری با خودم حرف بزنم؟

اصلا فرقی نداره کتاب چی ولو رمان باشه

هرچی علاقه داری

تو وقتی کتاب می‌خونی کلمات بیشتری یاد میگیری و توی مکالمات روزمره اون کلماتو استفاده میکنی

تو اینستا ، افرادی هستن رایگان آموزش گداشتن. کتاب هم هست. فقط باور داشته باش ک می تونی، خیلی راحت ت ...

تو اینستا چی سرچ کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا خیلی تند حرف میزنم یا خیلی ارام🤧 علت جمع شدن آب چیه؟همه اینجوری میشن یا فقط من اینجوریم🤧؟

والا علت جمع شدنه اب رو نمیدونم

ولی اگ سعی کنی شمرده شمرده حرف بزنی اونم حل میشه 

2706