2733
2734
عنوان

چطوری به وسواس فکریم بی اعتنا باشم؟,

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 31 پست
من خیلی وقته وسواس فکری _ عملی دارم. بهترین کار اینه که مرتب بررسی نکنید، نه در عمل و نه در فکر. کس ...

مال من ن چک کردنه ن چیزی فقط افکار مزاحم راجب شوهرمه دارم دیوونه میشم من واقعا عاشقشم ولی هی شک مباد توذهنم نکنه دوسش ندارم و هی این چرخه تا وقتی سب بخوابم تکرارمیشه

ولی خوشبحالت . چقدر لذت میبری تو اقدامی.😔 کاش منم مثل تو بودم

امیدوارم ک ب پدرش بره

و این رو از دی ان ای من ب ارث نبرده ک امکان بالایی داره

خونواده همسرم کلااااا نمیدونن وسواس چیه

خییییلی راحتن یعنی از حد معمول راحتتر 

خیلیا بودن ک این رو ب ارث نبردن ک ان شاالله بچه منم نمیبره از من وسواس رو.

مث اونایی ک مثلا قد بلند رو ارث نبردن

ن من راحت نیستم الان شش ماهه اقدام نیستم بخاطر وسواس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا ک‌گفتی مسایل ابتدایی هست ک از الان باید بی اعتنایی ب خرج بدی چون این موارد واقعا سبک هست و می ...

و ن فقط لباس تو حرفی رو بگم یا ن این کار رو کنم یا ن پیام بدم یا ن دقیقا اینطوری از بسی برای خاستگارا و درسا فکر کردم جواب چی بدم چیکار کنم کدوم رشت برم اینا اینطوری شد

2731
و ن فقط لباس تو حرفی رو بگم یا ن این کار رو کنم یا ن پیام بدم یا ن دقیقا اینطوری از بسی برای خاستگار ...

اقتضای سنت هست

و مسائلی ک تو این دوران پیش رو هست

باید تلقین منفی نکنی و ب وسواس و واژه وسواس تمرکز نکنی

ولی چیزایی ک گفتی بنظر حساسیت‌های این برهه سنی هست

و همینجا کنترلش کن

مثلاااابگو خب این لباس پوشیدم

خیلیم عالی

بهترین انتخاب کردم اون لحظه

تماااام

مال من ن چک کردنه ن چیزی فقط افکار مزاحم راجب شوهرمه دارم دیوونه میشم من واقعا عاشقشم ولی هی شک مباد ...

اصلاً به شک‌ و شبهه‌ها بها ندین و بهشون فکر نکنید. افکار منفی‌تون رو هی برای خودتون تکرار نکنید. افکارتون رو تحلیل نکنید. افکار وسوسای بهتون دروغ میگن. افکار وسواسی آدم رو به هیچ جا نمی‌رسونه و باعث میشه درمورد یه چیزی بد و اشتباه فکر کنه و خوبی‌ها رو نبینه. افکار وسواسی هیچ وقت اجازه نمیده شما از چیزی راضی باشید

کارهایی انجام بدید که حواستون رو از افکار وسواسی پرت کنه. تفریح خیلی مؤثره. وقتی حال روحی‌تون بد باشه افکار وسواسی بیشتر به سراغتون میان. یه حالتی دارن انگار می‌خوان شما از لحاظ روحی و عاطفی ضعیف بشین تا بهتون حمله کنن. 

من خودم وسواس از نوع فکری و عملی بیچاره‌م کرده دوس دارم خوب بشم

2740
اصلاً به شک‌ و شبهه‌ها بها ندین و بهشون فکر نکنید. افکار منفی‌تون رو هی برای خودتون تکرار نکنید. افک ...

خیلی درست و دقیق گفتی دقیقا همش ذزوغ و شک شبه میندازه تو دل ادم برخلاف میل بلطنیت مغزتو مبجوعه من میخواستم خودکشی کنم اما پشیمون شدم نمیتونم شوهرمو تنهابزارم😔❤️‍🩹

یا خداا واسه منم بیشتر فکری و رفتاری،در حدی که حالت تهوع میگیرم ازینکه نمیتونم تصمیم زود بگیرم موقع انتخاب چیزی،یا بیرون رفتنم کلا کنسل شده و نمیتونم به زندگیم و برنامه هام برسم،افسردگی هم سوارم شده گاهی دوسدارم برم کما مصنوعی و وقتی خوب شدم بیدار شم یا کلا میرم تو لاک خودم..فقط تنها راه زنده بودنم اینه با خدا خیلی حرف میزنم و ازش آرامش میگیرم و امیدوار میشم به رهایی ازین بیماری..

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44
خب چطوری باید این هورمون بالابره

این هورمون  پرولاکتین هورمون شیر ک وقتی باردار میشه خانم این هورمون بالا می‌ره و اگه بالا بره نازایی میاره...اگه دیده باشی خانمهای باردار یا شیرده افسرده میشن بعضیاشون ب همین دلیله ک این هورمون بالا می‌ره افسرده میشن...

حالا شما برو ازمایش هم دوپامین رو اندازه بگیر هم پرولاکتین...مشخص میشه اینجا در چ وضعیتی

من میتونم کمکت کنم ...لطفا ب پیج  دکتر معصومه محمد پور تو اینستا مراجعه کن ..من سلامتی شوهرم رو مدیونشم...و اینکه از حرفهای این خانم من فهمیدم پرولاکتین بالا دارم و درمان کردم

2706