2733
2739
عنوان

کارفرما عاشقم شده😐چه کنم؟

278 بازدید | 16 پست

توی یه رستوران کار میکنم کارفرما مرد جوان ۳۷ ساله ست که هم معلمه هم رستوران داره ...زن و یه پسر هفت ساله ددره اما ظاهرا زندگیش به بن بست خورده بد خانومش ...قضیه ی اینکه عاشق من شده رو یه نفر لو داد و امروز پدرش بهم گفت ادرس خونه تون رو پیدا کردم دارم در موردت تحقیق میکنم واسه امر خزر ..گفتم واسه چه کسی لبخند زد و گفت بعدا میفهمی !!!!در حالی که من فهمیدم واسه کارفرماست ..وای خدای من باید چکار کنم ؟؟؟

بیچاره زنش

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زن دارع؟؟؟؟

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

شایدم یه پسر دیگه داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

هیچوقت زندگیتو رو خرابه های زندگی یکی دیگه درست نکن، استعفا بده از اونجا و خودتو گمو گور کن تا پیدات نکنه

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
2740

زن داره دیگه نقطه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

معلوم نیست هنوز دقیقا برای چ کسی میخواد خواستگاری کنه

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂