2733
2739
عنوان

تجربه کادو دادن داری؟!

92 بازدید | 12 پست

انتظار دارین کسی که بهش کادو میدین همون لحظه کادو رو باز کنه یا نه ببره خونه باز کنه؟

دوست دارین ازش استفاده کنه یا به عنوان یادگاری نگهش داره 

بستگی داره کی کادو بده

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فرهنگ امروز ایرانی تا حد زیادی شبیه اروپاست.

پس کادو هرچی که باشه؛ چه شیرینی چه لباس چه ماشین و... همون لحظه باید باز و در صورت امکان استفاده بشه.

مگه اینکه خود هدیه دهنده بگه فعلا بازش نکن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740
پارتنر

همونجا بازش میکنم و حتی خوشمم نیومد خودمو ذوق زده نشون میدم اونم ذوق کنه:/

استفاده هم نمیکنم یادگاری میزارمش

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...