2733
2734

بگه برید جایی میرن 

نرید نمیرن 

شوهرش دیگه یدونه دوست هم نداره تنهایی برنتمام خریداشون رو با هم میرن 

چون مغازشم زیر خونشه یکسره یا پیششه یا هواشو داره 

بجای برادرشوهرم حس اسارت دارم. 

خوبه اینجوری بنظرتون؟ 

همسایمون میگه ارزوم بود مثل این باشم به شوهرم بگم آب بخوره بخوره بگم نخوره نخوره نه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم شاید زنشم واسه برادرشوهرتون اینطوره و ت رابطشون باهم‌رفیقن و احترام میزارن ب هم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2740

جاری من همه اینا به اضافه خواهرشوهراو مادرشوهر پدرشوهرم عین موم تو دستشه میره یچی به مادرشوهرخواهرشوهرام میگه پشت سرم بعد همه با هم میان با من دعوامیکنن! حالا داستان چیه خانم میگه چرا من دوبار رفتم خونشون اونا نیومدن خونه من؟ حالا چرا نرفتم اومده چون من شام دعوت کردم ولی اون هنوز دعوتم نکرده

تهشم با ناراحتی و دادو بیدادو فلان میگن دعوت نکرده نکرده تو برو بهش سر بزن مگه قراره فقط شام باشه بری جایی و... همه چیم سرمن میشکنه

عزیزم شاید زنشم واسه برادرشوهرتون اینطوره و ت رابطشون باهم‌رفیقن و احترام میزارن ب هم

نبابا احترام چی 

یبار بدون این رفت ختم یه شهر دیگه 

پیام داده بود فقط برنگردیا برو الهی نیای و... برادرشوهرم مامانشو برد که راهش بده 

مثل س..گ ازش میترسه نمیدونم چرا

اگه شوهرش راضیه و زندگی خوبی دارن ، این بخاطر سیاست و دانایی جاریته که انقدر خونوادشو خوب حفظ کرده بلاخره هیچکس برای همسر و بچهاش بد نمی‌خواد که ، مهم اینه زندگی خوب باشه و خوشبخت باشن، زندگی خوب هم مثل رانندگیه نیاز ب ی راننده و رهبر داره 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706