2737
2739
عنوان

تیپ نامزد رو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3827 بازدید | 156 پست

منم تو نامزدی همین مشکل رو داشتم بعد عقد و عروسی خودم میرفتم خرید براش میخریدم. یا عکس لباس میفرستادم میگفتم اینو بپوشی واقعا جذاب میشی اگه فقط مشکلت تیپشه که حل شدنیهه با یکم سیاست

عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿

چی پوشیده بود مگ؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مثل بابای من، اگه بدونه جایی که میخوایم بریم از فامیلاش نمیبینه به بدترین و حالت ممکن لباس میپوشه، دنپایی و شلوار تو خونگی🤦🏼‍♀️ قبلا اینجوری نبود الان اینجوری شده. واقعا خیلی بده همین دیروز سر این مسئله باهاش بحث کردم! همه اعضای خانوادمون به خوش پوشی معروفیم ولی بابام گند میزنه توی همه چی🤦🏼‍♀️ به نظرم رک به نامزدت بگو

2740
سرزنشت بخاطر بد تیپی اون نمیکنم بخاطر این که عاشقش نبودی و جواب بله رو دادی

منم عاشق شوهرم نبودم ولی کم کم عشق بوجود اومد😀همه که اول عاشق نیستن

عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿

من واقعا اونایی که میگن رومون نمیشه با همسرمون صحبت کنیم رو اصلا درک نمیکنم! 

من باشم حتما مطرح میکنم باهاش ولی طرز گفتن مهمه

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
مثلاً چطوری هست تیپش؟ هیکلش چطور

باورت میشه اینقدر بد لباس می‌پوشه که اصلا هیکلش معلوم نمیشه ولی از ایناس که استخون بندی بزرگی داره و یکم هیکلیه

ولی لباس پوشیدنش خیلی بده مثلا توی عروسی یه پیرهن چارخونه پوشیده بود با یه شلوار جین دودی که گشاد بود و پاچش افتاده بود رو هم بعد پیراهنش گشاد بود و انداخته بود روی شلوار 

باورت میشه اینقدر بد لباس می‌پوشه که اصلا هیکلش معلوم نمیشه ولی از ایناس که استخون بندی بزرگی داره و ...

وا خوب چرا بهش نمیگی اصلا خودت براش لباس بخر بگو دوست دارم اینارو بپوشی یا اینجوری لباس بپوشی برام جذاب تری

اگه مشکلت فقط تیپشه که قابل حله ولی اگه کلا از قیافه و هیکلش خوشت نمیاد متاسفانه تاآخر همینجوری میمونه و هیچوقت عادی نمیشه

2706