2737
2734
عنوان

مرتیکه عراقی بهم تیکه انداخت😐

1019 بازدید | 78 پست

تو دانشگاهمون کلی دانشجو عراقی هس 

بعد من الان نشستم تو ایستگاه اتوبوس 

دوتاشون اومدن رد شدن از پیشم یهو یکیشون تو چشام نگاه کرد گف اوف 😐 💔 

بعدم گف سلام

منم گفتم زهر مار و سلام مرتیکه بیشعور 😐💔

در ضمن منم اصن ن آرایش داشتم ن هیچی

(فارسی خیلی کم بلدن)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهش میگفتی حمار

🤣🤣🤣

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2740

اهوازی مگه 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
نه شهرکردم

اونجا هم هستن ؟ وای

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

قسمت دردناکش اینه که گفتن دانشجوهای افغان و عراقی رو سمت دانشگاه ازاد نبرید و اونجا مشعول به تحصیلشون نکنید چرا 

تدریس تو دانشگاه ازاد به درد نمیخوره و کیفیت نداره 

دانشگاه ازاد بمونه برای دانشجوهای وطنی 

دانشگاهای تاپ با کیفیت تدریس بالا برای عراقی و افغان 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2706