2737
2739

اینجایی؟؟

خواستم بهت بگم اگر قرار نبود هیچوقتِ هیچوقت بهش برسی خدا اصلا تو سرت نمینداختش، شاید باید استراتژیتو عوض کنی، شاید باید از جایی که هستی شروع کنی، شاید فقط باید یکم بیشتر تلاش کنی، شاید باید یه بار دیگه از اول استارت شو بزنی ولی هیچوقت

نباید بیخیالش شی😍🦋

خوندنش اتفاقی نیست 🥲 ❤️ 

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کاش یکی رو هم تو سر ما مینداخت خدا🤦😂😂

لاقل بگو کاش خدا ما رو تو سر یکی دیگه مینداخت

البته نه تو سر یه کله پوک

تو سر یه ادم عاااالی

اون بدوعه دنبال ما

پوکیدیم بس که دویدیمو نرسیدیم

2731
لاقل بگو کاش خدا ما رو تو سر یکی دیگه مینداخت البته نه تو سر یه کله پوک تو سر یه ادم عاااالی ...

این حرف عالی بود ولی دوست دارم تو سر کسی بیفتم که بهش برسم و بهش علاقه داشته باشم چون یه طرفه دوست داشتن واقعاً بد هست🤦

یه پسر مذهبی متعال، که چارچوب و خط قرمز داره ، و عاشق گردش هست. (واسه اهدافت بجنگ حتی اگه بهش نرسی)
گاهی وقتا آدمها سر راه ما قرار میگیرن برای اینکه چیزی یاد بگیریم پخته تر بشیم نه لزوما به هم برسیم

بله درسته و هیچ کسی بی دلیل در مسیر زندگی ما قرار نمیگیره ☺️

یه پسر مذهبی متعال، که چارچوب و خط قرمز داره ، و عاشق گردش هست. (واسه اهدافت بجنگ حتی اگه بهش نرسی)
2740
ببین حتی خاندان شوهر هم بعد ازدواج ممکنه جزغاله ات کنن.... اما آخرش پا میشی و ادامه میدی و قوی تر م ...

همون دیگه مگه چقدر توان داریم

میگذره ولی آثارش میمونه

شاید پخته تر شیم ولی جسممون فرسوده تر و روحمون آسیب پذیر تر و زخمی تر وشکسته تر میشه

پس حق ما چی؟آدمیم آهن که نیستیم