2733
2734
عنوان

کم کردن دو کیلو در هر هفته خوبه؟؟؟

109 بازدید | 16 پست

من کنکوریم الان حساب کردم حدود سی کیلو اضاف وزن دارم :( 

میخوام وقتی میرم دانشگاه بدنم رو فرم باشه...

حدود یازده هفته فرصت دارم تا دانشگاه رفتن 

دو کیلو کم کنم هفته ای خوبه؟؟؟ (منظورم اینه اسیب نمیزنه چون میگن کاهش وزن فوری بده و فلان این که فوری حساب نمیشه؟

ماهانه نهایت بین سه تا پنج کیلو مجازه عزیزم.

اینی که شما میگی هفته ای دوکیلو میشه ماهی هشت کیلو

استرچ مارک در کمین است

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماهی دو کیلو کم کنی نرماله نه هفته ای

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740
عزیزم هفته ای دو کیلو آسیب زنندس ماهی نیم کیلو اوکیه 

نه هفته ای نیم کیلو میگن خوبه نه ماهی

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اینجور که با همین وضع میرم دانشگاه😑😂 سی چهل کیلو اضافه وزن دارم میشه شصت هفته....

حجم غذا فقط کم کن، درست میشه حدود ۳۰ درصد کم کن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ماهیانه یه کیلو خوبه نصف بشقابتو سالاد بدون سس بخور شکرتو حذف کن نونتم کمتربخور صبحم قبل صبانه یه دونه سیب درختی بخور میتونی روزی دوتام خرما بخوری و یه مشتم آجیل بخور روزانه از جوانه ها تو رژیمت استفاده کن مخصوصا جوانه ماش اینا براسلامتی تخمدانتم خوبن اگ هوس شیرینی کردی ازمیوه های شیرین و کشمش استفاده کن

2706