2737
2739
عنوان

شما بودین با همچین پسری میموندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 41 پست
اگه من باشم حس میکنم یه بار اضافه م رو دوشش وقتی در این حد بی پوله ، میرفتم 

چند بار کامنتت رو جاهای مختلف دیدم همش فکر کردم خودم کامنت گذاشتم 🤣🤣🤣

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫

از پسر دانشجو چه انتظاری داری ؟! اگه مسائل مالی برات مهم که ظاهراً هست و به شک افتادی و مطمئنی شرایط بهبود پیدا نمیکنه و مخالفتهایی هست قطعا میگم رابطه رو قطع کن 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می موندم باهاش، والا من چند ساله شوهرم هیچی نمی خره، انشالله که خوشبخت باشی عزیزم ولی زندگی متاهلی اینقدر بالا و پایین داره که وقتی یاد این روزات میکنی میگی وای چه خوشبخت بودم 

2731

بنظرم تمام کن اگه واقعا دوسش داشتی الان این سوال رو نمی پرسیدی 

وقتی ملاکت تو رابطه پوله و حرف بقیه بهتر تموم کنی بری با کسی که پول داشته باشه و خرجت کنه و تو هم.پزشو بدی به دوستات

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
یعنی پول مهم تر از عشقه؟  یعنی کادو گرون قیمت مهم ترعه؟ چی بگم والا

خواهر جان تو کدوم سال موندی که هنوز فکر میکنی  عشقه که مهمه چه طرز فکرت هنوز پاک و قشنگه 

از عشق مادر و فرزندی پاکتر داشتیم ؟

الان خیلی مادرها بچه ای که اوضاع مالیش بهتره رو بیشتر تحویل میگیرن و دوستش دارن 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
یه تبریک بسته نیاز نیست هرموقعیت یه کادو بده که خب این حس رو بهش القا کن که هدیه واست مهم نیس خودش م ...

تبریک گفت بهم 

چند روز پیش ینی س چار روز پیش یه شوخی کردم باهاش که یه مدت جدا شیم و اینا اشکش درومد

تو صحبت های دیشبش میگفت تو اذیت میشی با شرایطم و پام میمونی که گفتم آره 

و انصافا خودم خود جوش این چند وقت نگفتم چیزی برام بخر به جز یه بار 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2740
یعنی پول مهم تر از عشقه؟  یعنی کادو گرون قیمت مهم ترعه؟ چی بگم والا

برای من الویت نیست پول 

میگم بقیه بفهمن شرایط و سخت میکنن بخصوص مامانم 

من خودم دیشب بهم گفت باهام مینونی گفتم آره و شرطم اینه تلاشت و برای درست کردن اوضاع بالا ببری

مگ واسه کادو رل میزنی؟

دوست عزیز خط آخر و خوندی؟؟؟

من بخاطر کادو رل نزدم پولکی نیستم میگم مامانم بفهمه بهانه گیری میکنه

وااا چرا تمومش کنی خرجت کرده ایقد ارزش قائل بوده  بدی دیدی ازش یچیزی خب کاری نکرده که  ب ...

بهش اینارو گفتم 

ولی یه سری دور و بری دارم تو حالت عادی و خوب ک بودیم هی میگفتن فلانی جی داره هیچی نداره چرا موندی الان که بفهمن دیگه واویلا

از منی که۴سال برای یک پسر صبر کرد تاازدواج کنه اخرشم خودش همه چیز رو بهم زد بهت بگم ارزش نداره بمونی پای پسره. اگر در ۶ماه تحرک اقتصادی داشت شرایطش بهتر شد بمون جنم وجربزه داشت بمون وگرنه برو .

2706