2733
2734
عنوان

شما بودین با همچین پسری میموندین؟

520 بازدید | 41 پست

من شیش ماه با آقا پسری تو رابطم 

تو این شیش ماه در حد خودش و در حد توانش برام کادو گرفته و خرج کرده ولی یه چند وقتیه کارش بسته شده و درآمد نداره ینی اگه هم بتونه در بیاره در حد خرج خودش و شهریه دانشگاه هست 

برای روز دختر چند روز پیش گفت یه کادو میگیرم برات ولی یکم دیر به دستت میرسه و مثل قبل خوب نیست چون بودجم کمه 

دیشب میگفت من پول ندارم نمیتونم ادامه بدم همش دارم شرمنده میشم وقتی میبینم بقیه برای پارتنراشون چیزی خریدن روز دختر و من نمیتونم تو ارزشت خیلی بالاست و از ابن حرفا 

ولی تا قبل از این بحران چند بار برام کادو گرفته بود حتی عیدی هم برام گرفته بود و شرایطش تا چندماه فعلا اینجوری تا سر پا بشه 

هر دو همو دوست داریم 

ولی میدونم اگه مامانم بت دوستام بفهمن هی تیکه میندازن و میخوان نظرم و عوض کنن که تموم کنم

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

به نظر دیگران چیکار داری . ببین حست چی میگه . حس آدم هیچوقت دروغ نمیگه . اگه از ته دلت مطمئنی که باید بمونی باهاش بمون . بقیه رو ولش . یه چیز دیگه شاید هم داره امتحانت می‌کنه ببینه تو دلی دوسش داری یا پولکی هستی . باز خودت بهتر میدونی.

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫

پسری که با نداریش سعی میکنه یچیزی برام بگیره و تلاششو میکنه قطعا تو اون روزای سختش ولش نمیکردم!

اگه الان ولش میکنی تو روزای اوجشم توقع نداشته باش قبولت کنه

هیچوقت با رفیقاتون راجب کسی که دوسش دارید حرف نزنید.
2706