2737
2739
عنوان

انشاااااا بیایددد

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 23 پست
دعاکن امتحانات خردادمو بیست بشم و رتبه ی کنکورمم خوب بشه لطفا  :) امسال کنکور دارم اونم تجربی

باشه عزیزم برات آیت الکرسی میخونم

انشالله 

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مام انشا داریم ولی موضوع نمیدننننن 😭😭😭😭

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)

برگه ی سومت هم 

((تهی پای رفتن به از کفش تنگ))

گاهی نباید با تنهایی جنگید و دشمنی کرد نباید حتی غصه خورد

گاهی باید نیمه ی پر لیوان را ببینیم به دید من تنهایی یعنی ترجیح دادیم با نیکان نشست و برخاست کنیم  یعنی 

اجازه ی حضور هرکسی را نمیدهیم یعنی 

به جای انتخاب همنشین بد 

آغوشمان را برای تنهایی باز میکنیم و شاید هم این فرصتی است برای ارتقای بیشتر و پیشرفت ما شناخت خویش فقط  در تنهایی صورت میگیرد 

ببینید تنهایی گاه  حتی مفید هم هست اما همنشین بد هرگز 

همنشین بد  ماراهم در بدی غرق میکند و از ساحل نیکی دور

رابطه ی تنهایی و همنشینی با بدان مانند این است که 

وقتی کفش نداریم آزادیی و رهایی را حس میکنیم اما اگر کفشمان تنگ باشد بدتر از کفش نداشتن است و به پا آسیب میرساند 

برای همین میگویند 

تهی پتی رفتن به از کفش تنگ

برگه ی سومت هم  ((تهی پای رفتن به از کفش تنگ)) گاهی نباید با تنهایی جنگید و دشمنی کرد نباید ح ...

دمت گرم خدایی 🫀🫂

رفتم الان انشای طبیعت رو خودم ی جوری نوشتم 

بعد میخواستم برا سومی تایپک بزنم که دیدم فرستادی

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
خوشت اومد حالا به کارت میاد؟

اره عزیزم مرسی خیلی خوب بود 🫀

2740