2737
2739

وای بچه ها عصبیم کرده نمیدونید چیکار کرده از دیشب تا حالا. 9 ساعت تو راه بودیم سر ندونم کاری و اینکه نمیتونه راحتی خودشو در نظر بگیره تا اینجا. خیلی اعصابم از دستش خرده. ساعت 3 شب رسیدیم عین شبیخون زده ها یه ساعتم نتونستم بخوابم. وای از دست این مرد. چقد بچه س. شد 33 سالش خدایا کی بزرگ میشه دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توام به همه بگو آره به جز شوهرت

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2740
الهی بمیرم برات فقط. فک کنم میدونی چی میکشم. بیخیال....  قدرت نه گفتن به بچه دو ساله هم نداره

مهرطلبه 

ادمای مهرطلب تشنه تایید و تمجید دائمی  بقیه هستن برای همین هرگز نه نمیگن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
الهی بمیرم برات فقط. فک کنم میدونی چی میکشم. بیخیال....  قدرت نه گفتن به بچه دو ساله هم نداره

خدانکنه

تنها نیستی گلم 

آره خیلی سخته کنار اومدن این مخصوصا نمیتونه به خواهر و برادراش ن بگه 

خدایا بچه هام دست تو امانت🙏🏻🙏🏻
چی شده

دیشب تو راه یه جای دیگه بودیم زنگ زدن عمت فوت شده بیا. چنان ما رو هول کرد مهلت نداد دو دقه وایمسیم تصمیم بگیریم. از اون ور مامانم زنگ زده بیایید فلان کارو کنید واسم نزدیک سه ساعتم راهمونو دور تر کرد تا برگشتیم شهر خودمون. ساعت 3 شب رسیدیم. میگفت تشییع صبح زوده. حالا تشییع 4 عصره. نه که میخواسته زود بیاییم ها. کلا نمیفهمه این چیزا رو بلد نیست تصمیمی بگیره. موقعیت شناس باشه

2706