2733
2734
عنوان

قهوه ای که من سر شب خوردم توش شیشه داشت 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2731 بازدید | 119 پست
اورژانس ما همین موقعاس دیگه نصفه شب و اینا. حال‌ام نگران نباش خوب میشی. آب زیاد بخور بری دسشویی. نفس ...

نفس تا نصفه میتونم بکشم

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دور از جونت فول کافی بود گرفتت،دیروز خوش گذشت تو جاده؟؟

خوش  که عالی بود ولی همین خرابش کرد خدا بگم چیکارش نکنه😂😂😂خوب بود اخر بود

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
اره قبلش انرژی زا خورده بودم 

خوب ازخودت بایدشکایت کنی نه قهوه فروش

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740

متاسفانه اینکار خیلی مرسوم شده

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

فشارت رفته بالا برا چی شیره خوردی 

آبلیمو بخور شوهرم اینطوری شد رفت بیمارستان گفتن فشارش بالاس آمپول زدن

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)

می‌دونم وقت مناسبی نبود ولی ای قدرت شیشهههه ای قدرت تریاااککککک 😭😭

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)
عزیزم منم قهوه با کافئین زیاد میخورم  مشکل پیدا میکنم فکر کنم این بخاطر سیستم بدنت هست چون م ...

شب3 تو اینجا چیکار داری

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2706