2737
2739

الان نصف مردم دو قطبین . کارت قرمز هم ندارن. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم کارت قرمز چیه؟

کارت قرمز ب افرادی میدن ک دیونه ان کنترلی ب اعصابشون ندارن بعدم میرن ادم میکشن اعدامشون نمیکنن چون دیونه ان

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
کارت قرمز ب افرادی میدن ک دیونه ان کنترلی ب اعصابشون ندارن بعدم میرن ادم میکشن اعدامشون نمیکنن چون د ...

وای چه وحشتناکه

عضو گروه آبی💙    وزن شروع۵۷    وزن هدف ۵۰     قد ۱۶۰     خداجونم شکرت🦋 من میتونم 🦋✨
2740

سلام  منم دو قطبیم  نه کارت قرمزی نیستیم  الان تو خانولدم هیچ کی نمی دونه دو قطبیم  به جز شوهرم    یعنی ظاهر زیاد مشخص نمی کنه  مگر اینکه شدییید باشه

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }