2737
2734
عنوان

یکی بیاد یه چیزی به من بگه پسرمو بدجور کتک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3188 بازدید | 167 پست
رفتار کودکان کاملا از رفتار والدین نشئت میگیره، هر رفتاری که کودک از خودش نشون میده،دقیقا عکس العمل ...

ممنون ازتوضیحاتت.     چشم سعی میکنم تاجایی میتونم عمل کنم  به حرفاتون.     

خب مگه من ازسنگم چقدرصبردارم وقتی ازهمون روز اول اذیت میکرد باگریه جیغ الآنم اینطوری بشدت شیطون اصلا ...

اینهمه سال نشستی نکاه کردی بچتو؟ یعنی گوشی و نت دستته

به ذهنت نرسیده بچت رو یک مشاور ببری 

خودت بری؟ 

یک چیزایی واقها نیاز به گفتن نداره اظهر من الشمسه دیگه.

ازه بچت خیلی اذیتت گرده ولی رفتی دنبال علتش؟ نه نرفتی

اینکه ادم متعجب میشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=338593097]عقده ای میشه ازت متنفر میشه الان زورش نمی‌رسه  بزرگ که شد شاید کتکتم بزنه یا داد بزنه سرت [/QUOTE حرفاتون درسته.     آخه همین الان هم من میزنم اون بدتر میزنه به من 

2731

روانشناس ببرش خب

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
خواهر من میگه هر کس بچش بزنه خدا تو زندگی میزنتش  پسرش ۱۷ سالشه دخترش ۱۱ هیچ وقت دعواشون نکرده ...

ازهمین امشب قول دادم به خودم دیگه نزنمش و بیشتر براش وقت بزارم توروخدا دعام کن 🙏

2740
یه چیز دیگه یادم اومد یه ازمایش کامل ببر حتتتما خیلی از مشکلات رفتاری بچه ها به خاطر کمبود یه ویتامی ...

چشم ازش گرفتیم چندروز دیگه جوابش میاد. مرسی از پیشنهادت  خدا بچتو نگه داره برات❤️

دخترمن شش سالشه .من سردویدن وبهم ریختن اسباب بازی نمیزنمش چون بچس.ولی دخترم بادختربزرگم دعوامیکنه به ...

اره  می‌خوام جوره دیگه باهاش رفتارکنم امیدوارم وضعیتم بهتر بشه ..گلی ان شاالله مشکل شمام حل بشه  شماهم سعی کن دیگه نزنی شاید هیچکس اندازه ماها که بچه شیطون داریم نفهمه واقعا ماهم اذیتیم شرایطمون بده ولی اینم میدونم که زدن ویزیو درست نمیکنه پس راه درستش بهتره خواهر...خدا به دلت وزندگیت آرامش و خوشبختی بده 🙏🌧️ 

شما چرا دعوا دازی با همه؟ مگه نگفتی ی جیزی بگید دیگه نزنم؟! همه رو به توپ بستی.. خب حقیقت تلحه چی ...

بدترین توهین هارو کردید تو این تاپیک یکی میگه بایداتیشت بزنن یکی میگه بیشعور من کی روبه توپ بستن  من راهکار خواستم برامشکلم خواستم ببینم همه بچه ها همینن یامن سخت گرفتم وگرنه فحش به چه کارم میاد که بخوام فحشم بدید یکی باید خود شما رواروم کنه  ممنونم از لطفت شما نظرنده واسم. مرسی 😘❤️

اینهمه سال نشستی نکاه کردی بچتو؟ یعنی گوشی و نت دستته به ذهنت نرسیده بچت رو یک مشاور ببری  خو ...

خانم اظهر من شمس اطرافیانم میگن خب بچه ها همشون شیطونن. طبیعیه اون میگه دخترمنم اینجوره این میگه بچه منم اینجوریه خب منم بچه اول ولی تجربه گفتم آره همه دوساله هاهمینن آره بچه اونم پسر توچهارسالگی اوج شلوغ کاریشه.   به عنوان مشکل جدی نگاه نکردم چه بسا واقعا هم عادی باشه من سخت گرفتم و گوشی هم همه هم سناش دست میگیرن دختر برادرم همسنشه تبلت داره اما من میگم اشتباه کردم سن پایین گوشی دادم یا الان چیکار کنم که حرف گوش نمیکنه اذیت می‌کنه لجبازه نمی‌تونید راهنمایی کنید کامنت نزارید مجبورید

2706