2733
2734
عنوان

یکی بیاد یه چیزی به من بگه پسرمو بدجور کتک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3188 بازدید | 167 پست

پسر منم دوسالشه تازه دیوانه گری هاش داره شروع میشه 😂

ولی نمیزنیمش مهارش میکنیم

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

پسرم منم ۵ساله است همین گاهی بهش میگم تو کل کالری غذاها با داد تخلیه می‌کنی دائم تو خونه داره صداها ماشین در میاره همش می دوئه نمی گم تا حالا نزدمش اما آخرین بازش یادم نمیاد کی بود و اینکه اگرم بزنم یه دونه میزنم فقط یکی

همون لحظه در جا از همونم پشیمون میشم 

همسرم هم تا الان دو سه بار هم نشده بخواد زده باشدش

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن از مشاوره استفاده کنی راهکارهای خوبی دارن 

من خودم پسرم خیلی شیطون بود خیلی که کلا میگفتم بیش فعال خیلی حرص میخوردم از دستش ولی هیچ وقت کتک نمیزدم چون دلم نمیومد بزنم و راهش اینه که سعی کنی انرژیش خالی کنی و گوشی خوب نیس و تغذیه اش کنترل کنی مثلا نوشابه شکلات بستنی اینا رو ندی اصلا 

تازه ورود نیستم با چهارسال سابقه ترکیدم درگرانبها بودم 

کتاب تربیت بدون فریاد رو بخون، خیلی عالیه، من خیییلی وقته دست روش بلند نکردم، قبلا هم بد نمیزدم، یدونه رو دست یا پاش، ولی فووووق العاده شیطونه، همش در حال بدو بدو، جیغ و خنده و بازی، کلاس موسیقی هم میره خوب کرمون میکنه، تازه یه نوزاد دوماهه هم دارم، ولی همینکه میبینم شاده و خوشحاله برام کافیه، 

2731

تو رو قران بچتو نزن تو رو جون تمام رضا نزن، ی روزی باید حسرت این روزا رو بخوری، بشینی طلب بخشش از خدا بکنی، بگی خدایا اگر تو منو ببخشی بچمم حلالم کنه خودم نمیتونم خودمو ببخشم من فقط منتظرم برم اون دنیا تنبیه بشم شاید وجدانم راحت بشه😭😭😭😭

چقدر زود دیر شد، حیف💔

منم داد میزنم حنجره ی خودم رو پاره میکنم ولی نمیتونم بزنم اصلا تو ذاتم نیس. یکبار اونم نمیخاستم بزنم دستم خورد.. خودش فهمید نمیخاستم بزنم اتفاقی شد. بدجوری داد میزنم یکیم حرفی بمن بگه. پشیمون میشم بعدش

خدا یار باشد😍😍
2740
فکر کنید فردا این بچه رو از بهزیستی تازه تحویل گرفتید، یکم اضطراب داره و اختلال رفتاری ولی شما قبول ...

ممنون بابت راهنماییت  درست میگید بنظرت دست از لجبازی برمیداره ارومترمیشه؟

بخدا یجور گفتی مهار آدم یاد چیزای بد میوفته طفلی رو 😂😂

اخه ندیدی چ کار میکنه عین اسفند رو آتیش میدوه اینور اونور پرت میکنه جیغ میکشه همه چی میخواد دست بزنه

من و باباش این طرف اونطرف دستشو میگیریم مث اینایی که دستگیر کردن 😂😂😂 هی پا میزنه لگد میندازه جیغ میکشه

ما هم خونسرد همونطور میکشونیمش دنبال خودمون 😂

ملت فکر میکنن دزدیدیمش 😂😂😂

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

رفتار کودکان کاملا از رفتار والدین نشئت میگیره، هر رفتاری که کودک از خودش نشون میده،دقیقا عکس العمل کودک در مقابل رفتار والدین باهم یا با کودک است، متاسفانه خیلی از والدینی که آمادگی لازم و کافی برای بچه دار شدن ندارن، اقدام به فرزندآوری میکنن، و در پرورش و تربیت کودک دچار مشکل میشن، و لطفاً دوستان عزیز سریعا انگ بیش فعالی به کودک نزنید، کودک ۵ ساله سرشار از انرژی و سوال هست و باید به اونها رسیدگی بشه، خانوم عزیز، هنوز دیر نشده و مطمئن باشید اگر رفتار شما درست بشه و به کودکتان فقط محبت و امنیت بدین، تمام پرخاشگری از بین خواهد رفت، تنبیه بدنی و داد و فریاد سر کودک، بزرگترین آسیب های روانی رو در پی خواهد داشت، و متاسفانه جامعه ما پر شده از نوجوانانی که به مواد مخدر و قرص روی میارن، وقصدی جز نابودی خودشون ندارن، چون هیچ انگیزه و امیدی نه به زندگی دارن و نه به خودشون، لطفاً لطفاً و لطفاً والدینی که زمان و بلوغ فکری لازم برای پرورش کودک ندارن، اقدام به بچه دار شدن نکنند ،  

اخه ندیدی چ کار میکنه عین اسفند رو آتیش میدوه اینور اونور پرت میکنه جیغ میکشه همه چی میخواد دست بزنه ...

😂😂😂😂 ببرش یه مدرسه فوتبالی چیزی ثبت نامش کن وقتی بیاد آش و لاش بیوفته بخوابه 😂😂😂

2706