2737
2734
عنوان

یه مجرد ۳۵ ساله هستم،کسی هست مثل من تو دنیا از هیچی شانس نیاورده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12163 بازدید | 291 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوضاع زندگیت چطوره عزیزم؟

منم ۳۲ و مجرد و دغدغه دارم واقعا 

تازه باید دعا کنم خانوادت راضی باشن من بخوام ازدواج کنم

یعنی ازدواج کنم خیلی هنر کردم تو این خانواده

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
2731
وقتی آدم دلش میگیره حس میکنه از اول بدبخت بوده..از اول نباید بدنیا میومده ولی بی شک روزای خوب و بد ...

من این نعمتو دارم ؟ شغل ؟ من خودم له‌له میزنم برا شغل ... بعد هم وقتی ی نفر ی چیزایی بینهایت براش مهمه ، قطعا چیرای دیگه ب چشمش نمیاد . وگرنه که خداراشکر برا همه چیزایی که دارمو حواسم نیست . شکرا لله

نه من کلا حسه ششمم قویه حتی همه چیو تو خوابام قبل اتفاق افتادن میبینم به زودی خوشبخت میشی شک نکن&nbs ...

برا منم میگی چه ماهی برام خواستگار میاد امسال؟

چطور آدمیه؟

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
خیلی دلم گرفته😭

وقتی که طرز فکرتون در مورد خودتون اینه وهمیشه خودتونو یه آدم بدبخت وبیچاره میدونید چطور انتظار دارید زندگی روی خوش بهتون نشون بده اول ذهنیت منفی تونو در مورد خودتون اصلاح  کنید هر کسی تو زندگی به هر چیزی که باور واعتقاد داشته باشه میرسه ومتاسفانه باور واعتقاد شما هم اینه که همیشه بدبختی ها برا شماست خب معلومه همیشه بدبختی میاد سراغتون 

2740
وقتی میگم کجا روگرفت زندگی جسمی نبود کمبود عاطفی رو میگم همسرم دوست نداره با هیچکس باشم اونوقت هیچ ج ...

خب عزیزم زندگی شما اینجوریه که امیدوارم بهبود پیدا کنه و خوش و خرم شید با همدیگه ... ولی زن و شوهر خوشبخت هم کم نیست .. قطعا هیچکس با ذهنیت بد و به امید خوشبخت نشدن نمیخواد وارد رابطه شه ، بلکه همه قصدشون خوشبختیه ... 

البته که اوضاع ازدواج سخت شده در کشورمون ...اما با توجه به مجردین اطرافم و اونایی که دیدم اینها را میپرسم:

آیا برای ازدواج منتظرید معرفی بشین یا خودتون را به افراد معرفی میکنین؟ معرفی یعنی معاشرت کردن و دیده شدن (منظورم این نیست برید بگین بیا منو ببین و من کیس ازدواجم)

آیا امپراطوری رابطه بلدین؟ 

یعنی تا یک کیسی میاد و یه پسر ساده است چون جذاب نیست بیخیالش میشین یا زمان میدین دو سه جلسه؟ شاید همون پسر ساده، درونگراست و یخش باز بشه خیلی خوش بگذره بهتون...

آیا جذابیت های زنانه خودتون را دارید یا اونقدر درگیر پول در اوردن هستین و کار و شغل هستین که وقتی برای لطافت و زنانگی ندارید؟ ففط شاغل ها نه ها ... حتی یه خانم بیکار که تو خونه زیاد می مونه و بیرون نمیره و سفر نمیره و ...هم همین هست...رسیده به سکون و رکود! رخوت گرفته و زنانگی اش مُرده ...

آیا مردستیز نیستین تو ناخودآگاه تون؟ مردا را فراری بدین؟ خشن برخورد کنین و طرد کننده؟

آیا بلدین قشنگ صحبت کنین؟ 

اینا همه موثره

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
البته که اوضاع ازدواج سخت شده در کشورمون ...اما با توجه به مجردین اطرافم و اونایی که دیدم اینها را م ...

عزیزم به نظرم قسمت باید باشه 

این مواردی که گفتید من  تلاس کردم بهترین نسخه خودمو نشون بدم و داشته باشم 

ولی وقتی هیچ ادمی اطرافت نیست ..‌...

برا سلامتی امام زمان مون لطفا ی صلوات بفرستید❤

من یه خاله داشتم که دوتا دختر داشت از اول ادم زحمتکشو با گذشتی بود بعد شوهرش معتاد شد با بدبختی ازش جداشد خودش بچه هاشو بزرگ کرد تازه دختراش از آب و گل دراومده بودن که کرونا لعنتی اومد و خاله جوونمو ازمون گرفت اینقدر وابسته بچه هاش بود و از جون مایه میذاشت ولی رفت و دختراش موندن خلاصه یه دخترش ازدواج کرد پارسال ولی دختر کوچکش تنهای تنها شد دلم براش میسوزه از اول بابا نداشتن بعد هم مادر مهربونشونو خدا ازشون گرفت و تنها موندن ازهمه بدتر مادر خودم از غصه خواهرش ده روز بعدیا کرونا فوت شد و منم تنها گذاشت با اینکه ریه ش خیلی درگیر نشده بود ولی غصه خواهرش اونو ازپادرآورد

میخوام بگم که همینه زندگی گاهی میبینی یه نفر فقط خوشی میبینه یه نفرهم همه زندگیش تو بدبختیه فقط مجبوریم بسازیم ایشالا که خدا به شما نظر میکنه 

عزیزم به نظرم قسمت باید باشه  این مواردی که گفتید من  تلاس کردم بهترین نسخه خودمو نشون بد ...

البته من میگم از تو حرکت از خدا برکت...

منم تو شهرمون کسی نبود که باب میلم باشه ولی شهر دیگه پیداش کردم ...سفر میرفتم ...کوهنوردی   تور و ....

وقتی هیییچ کسی اطراف مون نیست چطور باید خواستگار بیاد

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
البته من میگم از تو حرکت از خدا برکت... منم تو شهرمون کسی نبود که باب میلم باشه ولی شهر دیگه پیداش ...

بله حق باشماست اگر خانواده اجازه بدن

زندگی شما رو قبلا خوندم خیلی کاربر مهربون و دوست داشتنی هستید 

شادی و سلامتی سهم لحظه های زندگیتون❤️

برا سلامتی امام زمان مون لطفا ی صلوات بفرستید❤
اسی من ۳۴ سالمه امسال ازدواج کردم منم درک میکنم چقدر سخته مجردی تا یه سنی خوبه از یه سنی احتیاج به ه ...

خوشبخت باشی

انرژی مثبت گرفتم و کلی برات خدشحال شدم 

انشالله عاقبت بخیر باشی برای مجردا دعا کن عزیزم❤️

2706