2733
2734

هنوزم قابل احترام هست ؟البته من هیچ بی احترامی نمیکنم ولی میخوام رفت و آمد نکنم دیگه 

مامانم وقتی مجرد بودم کلی سکه و طلا داشت سه سال پیش حدود یک میلیارد طلا داشت من دانشجو بودم شهر دیگه خیلیی دلم میخواست یه ماشین ساده زیر پام باشه در حد ۲۰۰ تومن کلی گریه کردم التماس کردم واسه ماشین بخرن هی میگفت باشه میخرم امیدوارم میکرد بعد میگفت چه فکری کردی مگه من گنج دارم!!!!چند مدت بعدش طلاهاش رو فروخت آپارتمان خرید البته شریکی 

از اونموقع تا حالا نتونستم کنار بیام با این قضیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پر توقعی 

چرا مادرت باید طلاهاشو بده ماشین برای شما که امکان تصادف هم داره که هم ممکنه شما دچار خطر و آسیب بشی هم پول از دست بره

ماشین خرج بنزین و تعمیرگاه و افت قیمت داره 

ولی خونه سرمایه ایه که افزایش پیدا میکنه

2731

مادری که برای بچه اش فداکاری نکنه یه آدم قابل احترام معمولی هست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
پر توقعی  چرا مادرت باید طلاهاشو بده ماشین برای شما که امکان تصادف هم داره که هم ممکنه شما دچا ...

واقعا میگید؟؟پس چرا این همه آدم اطراف من مادرشون سکه فروخت ماشین زیرپای بچه اش کرد؟؟

2740
چرا فکر میکنی یه تومن داشته باید دویستشا میداده شما

فکر نمیکنم باید همین جور میشد چون اطرافیانم خانواده هاشون طلا فروختن تا ماشین بخرن شما هم فکر کنم فداکاری ندیدی تتو خانوادت عادت نداری

کار مادره معقول تر بود ( نظر شخصی )

حتی به قیمت داغون شدن روح و روان بچه اش؟؟چقدر خودخواهین شما 

مامان من خودش ماشین داشت ولی چون می‌ترسید ماشینش آسیبی ببینه حتی تو شهر خودمون نمیذاشت زیر پای من باشه من از دوست پسرم رانندگی یاد گرفتم 

2706