2737
2734
عنوان

ترامپ بالاخره كار خودشو كرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 65 پست

حالا رای صادر نمیشد فرقی بحال شما میکرد انقد شاکی شدین.والا برای ما تعظیمم کنن و هزارتا خدمات دیگه انجام بدن من نمیتونم برم یعنی شرایط مالیم نمیذاره.آقازاده ها نگران باشن که دیگه راشون نمیدن.

تلاش کن،طلاش کن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی داداشم باید برگرده؟؟؟

نه بابا کجا برگرده داره درسشو میخونه دیگه.فقط ایران فعلا نباید بیاد.

غیرقانونیا رو شاید برگردونن.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
حالا رای صادر نمیشد فرقی بحال شما میکرد انقد شاکی شدین.والا برای ما تعظیمم کنن و هزارتا خدمات دیگه ا ...

مثلا داماد و دختر حدادعادل

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2731
حالا رای صادر نمیشد فرقی بحال شما میکرد انقد شاکی شدین.والا برای ما تعظیمم کنن و هزارتا خدمات دیگه ا ...

عزیزم اونا انقد پول و نفوذ دارن و اونجا سرمایه گذاری و خانواده و بساط که مشکلی برای بیشترشون پیش نمیاد! جالبه بعضی از اونایی که سفارت آمریکا رو اشغال کردن، بچه ها شون تو آمریکا درس خوندن و حتی سیتیزن شدن! 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
الان يكي از فاميل هاي ما اومده تعطيلات تابستوني ،ويزاي تحصيلي داره و اونجا دانشجو هست !!يعني ديگه نم ...

فكر نكنم بتونه برگرده

يكي از دوستاي ما هم با ويزاي تحصيل اومده بهش گفتن تا درسش تموم نشه نميتونه از كشور خارج بشه

اگه بره نميتونه برگرده ديگه

البته واسه قانون اول كه اومده بود گفتن بهش

اين جديده رو نميدونم

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2740
عزیزم اونا انقد پول و نفوذ دارن و اونجا سرمایه گذاری و خانواده و بساط که مشکلی برای بیشترشون پیش نمی ...

امریکا نفوذ حالیش نیس قانونمندن.شوخی ندارن با کسی.

بعدم استثنا رو زده فقط اونایی که تو شرکتای امریکایی کار میکنند دانشجوهایی که قانونا حق تحصیل دارند و اونایی که فامیل درجه یکشون سیتزن و شهرونده امریکاس.

تلاش کن،طلاش کن!
نه اتفاقا حسودم 😆😆خوشم نمياد برگرده دوباره آمريكا 

😂😂😁😁😁

خیلی باحالی

خوشحال باش چون نمیتونه احتمال خیلی زیاد

و مجبوره بیاد دانشگاه پیام نور حرم امام راحل

مترو شاهد😂😁

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
2706