2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید از قسمت حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 33 پست

قسمت رو با انتخابامون رقم میزنیم

و با دعا و توکل به خودش میتونیم دو راهی ها رو با امید به خودش انتخاب کنیم

در هر صورت وقتی هم کفو خودت میرسی میگن قسمت بوده و ایشالا خوشبخت بشی

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نمیشه گفت کاملا درسته

اگه هر اتفاقی بیفته و با هر کسی ازدواج کنی میگن قسمته

در صورتی که اینجوری نیس

شاید یه خواستگار خوب رو رد کنی و خواستگاری که اوکی میدی اصلا خوشبختت نکنه 

این قسمت نبوده که . 

اشتباه انتخاب کردی

پس نمیشه هر چیزی رو به قسمت ربط داد

و از،این مدل مثال ها زیاده

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
خب مسیری که مسافر انتخاب میکنه قسمتشه.. میتونست اونیکیو انتخاب کنه ولی اینیکی شد

روانشناسی میگفت که ما انتخاب میکنیم عاشق کی باشیم ! 

شاید باورت نشه فقط باید 40 بار روش وایسی و بهش دقت کنی وانالیز کنی و حرف هایی که میگی مثبت به خودت جلوه بدی وعاشق میشی ..

ما انتخاب میکنیم با رفتار هامون کیو عاشق خودمون کنیم .. 

هیچیزی قسمت نیست

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم"
2731
گاهی حس میکنم همه چیز ما از قبل نوشته شده حتی وقتی فکر میکنیم این تصمیم رو دارم در همین لحظه میگیرم ...

منم دقیقا همین نظر رو دارم.. حس میکنم نمیتونم با سرنوشتم بجنگم واقعا

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
2738
خب نمیشه گفت کاملا درسته اگه هر اتفاقی بیفته و با هر کسی ازدواج کنی میگن قسمته در صورتی که اینجوری ...

خب همون انتخاب در اصل قسمته

تو میتونستی اونیکه خوشبختت میکنه رو انتخاب کنی ولی به دلایلی یا جور نمیشه یا دلت رضایت نمیده ولی به اونیکه قسمتت باشه دهنت بسته میشه واقعا

اگه دوست داشتی میگی تجربه ات رو؟ 

از سن ۱۸ ک باعشقم بودم داداشم فهمیدو جدامون کرد .باوجود خاستگارای دیگه من باشوهرفعلیم ازدواح کردم با لول پایینتر

۳سال ک ازازدواجم گذشت فهمیدم چقد بدکردم به خودم تصمیم گرفتم برگردم که باردار شدم.وباخودم عهدکردم بخاطر دخترم تا۷سالگی ادامه بدم .وقتی ۷سالش شدم دیگه کامل عازم رفتن بودم ک داداشم فوت شد بعد یکسال عشق جوانیم با خواهش و تمنا گفت جداشو من میخواستم این بار برم و رفتم ک فهمیدم پسرم رو باردارم و من واسه همیشه با جنگیدن با قسمتم دست برداشتم و زندگیمو دارم تنهایی وبا عشق بچه هام میگزرونم

خب مسیری که مسافر انتخاب میکنه قسمتشه.. میتونست اونیکیو انتخاب کنه ولی اینیکی شد

امام علی از کنار دیوار شکسته بلند شدن وکنار دیوار سالم نشست.ازش پرسیدن،چرا اینکارو کردی؟

فرمودند،من از تقدیر بد به تقدیر خوب پناه بردم.

میشه توضیح بدی قشنگم؟چیشد؟ 

من چند سال از درس فاصله گرفتم

یهو تصمیم گرفتم ادامه دادم واحدامو‌پاس کردم دفترچه گرفتم برا دانشگاه 

پیام نور دراومدم برا انتخاب رشته شهرهای سردسیر ک مورد علاقم بود زدم 

بعد از شهری ک اصلا نرفتم و متنفر بودم ازش چون از بس شهر بی روحی هس ب شهر مرده ها معروفه اخرین شهر زدم 

زد و همونو دراومدم😂

همونجا هم با شوهرم اشنا شدم و ازدواج کردم و‌ هنوز تو‌همون شهرم😂😂

روانشناسی میگفت که ما انتخاب میکنیم عاشق کی باشیم !  شاید باورت نشه فقط باید 40 بار روش وایسی ...

ولی واقعا اینطور نیست.. خیلی سعی کردم یکی عاشقم باشه ولی نشد.. در حالیکه کسی که اصلا بهش محل نمیدم و خوشم نمیاد ازش عاشقم میشه.. نمیدونم چه حکمتیه واقعا

از سن ۱۸ ک باعشقم بودم داداشم فهمیدو جدامون کرد .باوجود خاستگارای دیگه من باشوهرفعلیم ازدواح کردم با ...

الهی عزیزم

واقعا هم قسمته همه چی من خیلی اعتقاد دارم بهش.. انشالله همیشه خوشبخت و پایدار باشید

خب همون انتخاب در اصل قسمته تو میتونستی اونیکه خوشبختت میکنه رو انتخاب کنی ولی به دلایلی یا جور نمی ...

یه جورایی قابل قبول نیس برام

اینجوری اصلا ما حق انتخاب و اختیار نداریم پس

همه چی میشه قسمت

یعنی هیچکس اشتباه نمیکنه

و اگه اشتباه کرد اون قسمته نه اشتباه

من میگم ما خودمون مشخص میکنیم و انتخاب میکنیم و بعد از انتخاب ما ، قسمت تعریف میشه نه اینکه قسمت از قبل تعریف شده باشه واسه ما و ما تصمیم نهاییمون بشه همون قسمت از قبل تعیین شده. 

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
2706