2737
2739
همه میگن باید بیخیال باشی،اما نمیشه که...من هميشه بعد نزديكى گریه میکنم..چون همش ناميدم..آخه لوله چپ ...

عزیزم یک لوله برای بارداری سالم باشه هم کافیه 

و اینکه،دیدم با کیست اندومتریوز هم باردار شدن فقط باید خدا بخواد به درگاهش التماس کن بی جواب،نمیمونی واینکه اصلا کار درستی،نمیکنی بعد نزدیکی گریه میکنی اگ میتونی دوسه ماه بذار کنار دوباره شروع کن اقداماتو ک حتما بدون استرس باشه و با لذت

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گلسا جون پیازدرمانی نه.  انقدر چیزای مختلف امتحان کردم و نشده که یعنی دیگه بریدم به خدا. خوش به ...

عزیزم پیشنهاد میکنم،حتما تست کن که عالیه سه دوره انجام بده شما ک همه کار کردی

من هم خودم همسرم وضعیتمون خوب نبود

گلسا جون چند وقت پیازدرمانی کردی؟

عزیزم دو دوره ولی خودش سه دوره اس

تو نت سرچ کن پیازدرمانی

سایت طب شیعه کاملا بی ابهام توضیح داده

واسه کسایی ک پریود نمیشن یه مدل دیگه باید بخورن که با کسایی پریود میشن فرق داره برو بخون حتما

یعنی خدا صدامونو نمیشنوه?? آخه ما تقاص چیو داریم پس میدیم...اگه تو اقدام اولم باردار شده بودم الان د ...

چرا اینقدر زود خسته شدی 

ما ده ساله منتظريم 

به شانه هایم دست زدی تا تنهاییم را بتکانی به چه دلخوش کنم تکان دادن برف از روی شانه های آدم برفی......
2740
وای چقدر این تاپیک را پر نا اميدي و انرژی منفی کردید روز عیدی 

دو هفته قبل روز انتقالم خیلی خوشحال و خندان بودم. اما امروز صبح رفتم آزمایش دادم و منفی شد. چقدر جواب منفیخدااااااااا 

انسانم آرزوست

باور کنید اگر به خدا اعتماد کنید مطمینا بهترین ها را تو بهترین زمان بهتون میبخشه 

کافیه صبور باشید و ناامید نشین 

به شانه هایم دست زدی تا تنهاییم را بتکانی به چه دلخوش کنم تکان دادن برف از روی شانه های آدم برفی......
2706