2737
2739
دو هفته قبل روز انتقالم خیلی خوشحال و خندان بودم. اما امروز صبح رفتم آزمایش دادم و منفی شد. چقدر جوا ...

من عزیزم تجربه این منفی شدن را داشتم 

ولی زندگی جریان داره 

میتونی زانوی غم بغل بگیری 

یا از فردا با یه روحیه خوب دنبال راههای جدیدتری باشی 

به شانه هایم دست زدی تا تنهاییم را بتکانی به چه دلخوش کنم تکان دادن برف از روی شانه های آدم برفی......
من ماه دیگه باید ای وی اف کنم خیلی امیدوار بودم تا همین چند دقیقه پیش اما الان نه میترسم نشه خدایا ب ...

عزیزم با توکل پیش برو فارغ از فکر کردن به نتیجه 

امیدوارم ماه آینده بیای و خبر بارداریت را بهمون بدی 

من هم ماه آینده انتقال دارم 

به شانه هایم دست زدی تا تنهاییم را بتکانی به چه دلخوش کنم تکان دادن برف از روی شانه های آدم برفی......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دفعه خیلی امید داشتم. اما ظهر زنگ زدیم آزمایشگاه گفت منفیه. همه مراحل درمان یه طرف روز آزمایش و ...

سوین جان خواهشا رو رژیم خام گیاهخواری و در کنارش ورزش و بادکش رحم و تخمدان فکر کن باور کن این رژیم پانزده یا بیست و یک روزه سموم بدن رو دفع میکنه لبنیات که برای تخمدان ضرر داره رو نمیحوری عسل اصل گیر بیار با سیاهدانه بخور باور هیچ بهید نیست با اینا طبیعی نتیجه بگیری یه خانمی رو میشناسم کرمانشاهه کارش عالیه داروی دست ساز میده  داروهاشو پست میکنه یا با اتوبوس میفرسته .برای فعالیت تخمدان من مشکلم آندومتریوزه وگرنه اگر فقط،تخمدانم بود تا حالا صد بار جواب گرفته بودم چون دخترمو با دارو گیاهی باردار شدم ولی اون موقع آندومتریوز نداشتم 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2728
انشاءالله که به حق اینروز عزیز همین امسال نی نی دار بشیم 

الهی آمین....یه بی بی چک مثبت...خدایا اگه بخوای میشه..کمکمون کن...

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
پرژین جون برات درخواست دوستی فرستادم. من خیلی درمان های گیاهی انجام دادم. تنبلی تخمدان شدید واقعا در ...

شمارشو گذاشتم برات خیلی خانم متعهد و خوبیه هر کاری بتونه. انجام میده امیدوارم نتیجه بگیری عزیزم 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2738

9تیر آی وی افم منفی شد اینقدر غصه دارم هیچ انگیزه ای ندارم فقط دلم میخواد گریه کنم کلا دوتا جنین فریزدارم اگرنشه نمیدونم بازچه خاکی توسرم کنم:((

هر کاری که فکرکردم جواب میده کردم. از طب سنتی و اسلامی و ماما خونگی و طب شیمیایی گرفته تا عسل درمانی ...

بااین دکترهم مشورت کن

خیلی دکترعالی هستن

ایمیل بزن

anjir.dep@gmail.com

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا