2737
2739
عنوان

شوهرای شما هم وقتی به یه زن زل میزنن چشاشون برق میزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 64 پست

اوایل شوهرم یکم اینجوری بود ولی دیگ نمیدونم به منظور بد یا ناگهانی یا چی،  ولی یه دعوا بدی انداختم خیلی بد،  که دیگ از اون موقع با هم میریم سرش کلا خم شده اس،  یا اتفاقی هم میبینه دست پاهاش میلرزه که نکنه من دیدم به فکر بد کردم درباره اش😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نگاه داریم تا نگاه....بستگی داره نگاه طرف چه جور باشه زل بزنه دقت کنه زیر چشمی نگاه کنه....از تو چشمای مردای هیز می شه فکرشون رو به نظرم خوند....بعضیا هم نگاه معمول و عادی و گذرا دارن بلاخره دور از جون کور که نیستن مثل ما زنا که بعضیامون نگاه عادی داریم.

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2740
اخه نگاه معنادار فرق میکنه

اره دقیقا همین بده  

این برق نگاه بدع

حق داری واقعا 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
چیکار کردی درست شد گلم؟

چون خیلی رو من حساسه.  یه سری ناجور لباس پوشیدم قصدا.  گفتم بریم بیرون.  همه نگاه میکردن این اذیت شد،  اخرش موقع خواب به روم اورد،  منم گفتم اگ اینکارو کنی،  منم بدتر میکنم 

درسته نگاهش خیلی درست شده.  ولی به طرز پوشش من حتی معمولی هم میرم بیرون به شدت حساس تر شده خیلی بد😂😂

اصلا چشم تو چشم نگا نمیکنه کلا ازین لحاظا مراعات میکنه خدایی

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706