2733
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته ..😭💔

61 بازدید | 3 پست

امشب ی جوری دلم گرفته ک دوس دارم همین الان خدا جونمو بگیره و راحت بشم ..ماجرای ازدواجم تو تاپیکای قبلم هست 😔تا کی منتظر بمونم چقد دعا کنم چقد نذر کنم خیلی خستم 😭😭دردمو ب کی بگم هیچکسم نیس ک درکم کنه ..😭💔

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
جواب مثبت میگیری بزودی 

انشالله 😭😭😭خدا از دهنت بشنوه بخدا دیگه اشک ندارم

قشنگای مننننن😭💔میشه دعا کنید منو حامد بهم برسیم عقد کنیم و دست تو دست هم بریم پابوس امام رضا بگمممم نگااا اخرش رسوندیمون بهم 😭😭😭💔نگا اخر سر قولم موندم اومدم ب کبوترات گندم بدمممم 😭💔بابا رضا جونمممم من حامدو از تو میخوام دست رد ب سینم نزن دورت بگردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب مثبت میگیری بزودی 

میشه بگی مشکل شوهر من حل میشه اگه آره کی حل میشه؟

یاارحم الراحمین مرسی که بی نهایت مهربونی  سپاسگذار توام..واسه سلامتی کوچولوی تودلم  اگ دوس داشتید یه صلوات بفرستیدامیدوارم لحظه به لحظه ی زندگیتون پر خوشبختی باشه الهی آمین
2731