2733
2734
عنوان

شوهرم ازم پول خواست

445 بازدید | 29 پست

من یه بار چک داشت همه پس اندازمو دادم بهش بعدشم دستش خالی بود تو خرید خونه پولامو دادم امروز یهو گفت که پول لازم دارم ۵۰۰ بده بهم 

نمیدونم ناراحت شدم خواستم با شما مشورت کنم بنظرتون چیکار کنم پرو نشه 🥺میدونم پرو شده ولی بگیدددددد

بگو ندارم 

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به شخصه اعتقاد دارم به مرد جماعت نباید یه قرون داد 

طلا بخر پس انداز کن 

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂
2731

متقابلع؟

من خودم همسرم بخاد بهش میدم

بارها پیش اومده

سر خرید خونه طلادادم بهش

اینسری ماشین خریدیم گفتم بزن به نامم بدون چونو چرا زد

البته بعدش یکم غرغر الکی کرد ولی مشکلی نداشت 

متقابلع؟ من خودم همسرم بخاد بهش میدم بارها پیش اومده سر خرید خونه طلادادم بهش اینسری ماشین خریدی ...

خیلی خوبه همسر منم اینطوریه پس بدم دیگه همه پولامونو دادیم چک ماشینو پاس کردیم الان موندیم واسه کادو عروسی من دارم بهش میدم😍

نه شغل ندارم لحاف میدوزم کمک مامانم روزی ۵۰ تومن میگیرم میزارم کنار

یه‌جوری گفتی همه فکر کردن ۵۰۰ میلیون میخوای قرض بدی ،۵۰۰ تومن ارزش نداره اوقاتتون تلخ بشه بده بهش 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
خیلی خوبه همسر منم اینطوریه پس بدم دیگه همه پولامونو دادیم چک ماشینو پاس کردیم الان موندیم واسه کادو ...

اره عزیزم وقتی متقابله و درکت میکنه چرا ندی بهش اگه قدرنشناس بود و توقع بیجا و یک طرفه داشت نباید بدی 

ولی الان که درک میکنه و جبران میکنه توام باید پشتش باشی 

تو پیام قبلیم نوشتم غرغر کرده بعدش 

چون خودش بیمشو دست نزده بود و ی عالمه تخفیف داشت ولی من ماشین اولم بود و باید بیمه کامل میداد سر اون غرغر کرد 😂

2706