2737
2739
عنوان

لیزر

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید مشکل هورمن داشتی، برا من جواب داده و اینکه هر دوماه و 6 ماه اینا باید بری تمدید

من تنبلی دارم خب من ب کنار مامانم خالم دختر خالم اینا سالمن تازه مامانم از منم بیشتر رفته زنداییم ک داخل کلینیک کار میکنه و همیشع میگ جلسه اخر وجود نداره   من الان این همه رفتم فقط رو پاهام جواب داده بقیه بدنم هیچی

😂😂 چرا به قیامت تموم میشه جلسه آخر لیزر؟😐😂

منک یه سال بیشتره دارم میرم. وسطش بیمارستان بستری شدم بخاطر بیماریم دوسه ماه عقب افتاد تایمش و کلاااا بهم ریخت همه چس. دوباره باید از اول برم. تا وقتی میرفتم خوب بود.

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
من یکم مشکل هورمونی دارم خودشون میگم۷جلسه رفتم بازم درمیاد ولی نازکن وپراکنده دردش زیاد نیست

من از کجا بدونم مشکل هورمون دارم یا نه ؟یکی بهم گفت برو آزمایش بده بدون آزمایش هم میتونم بفهمم ؟

کندلا درد نداره؟

همه دستگاها درد دارن ولی زیاد درد نداره ک نتونی تحمل کنی از جلسه ۲ تا ۴ درد داره بقیش خیلی بهتر میشه 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2740
من از کجا بدونم مشکل هورمون دارم یا نه ؟یکی بهم گفت برو آزمایش بده بدون آزمایش هم میتونم بفهمم ؟

من الکساندرایت کندلا بوده 

تیروئید دارم ولی همه راضین 

خواهرمم رفته اون سالمه باز دراومده باید همیشه شارژ کنی ولی من راضیم تند تند موهام رشد میکردن

به حکمتش دل بسپار(خدا)
برا من ک هیچ کدوم ولی کندلا میگن بهتره  شنیدم میگن کندلا کاملا از بین میبره ولی تیتانیوم دستگا ...

احتمالن مشکل هورمونی یا تخمدان داشتی؟

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
نه مجردم

منم مجردم.

اگه ب اون صورت مو نداری نرو بهتره. 

منک یه سال بیشتره دارم میرم. وسطش بیمارستان بستری شدم بخاطر بیماریم دوسه ماه عقب افتاد تایمش و کلااا ...

شتتت

یعنی اگ یکوقت کاری واسم پیش بیاد چند وقت نتونم برم همه چی بهم میریزع

2706