2737
2734

جریان یکم مفصله خانواده شوهرخاهرم دورهمی میگیرن بعدمامانمم پامیشه میره!میگه توهم بیاواصرارمیکنه منم گفتم فامیلای شوهراونه من چرابیام بعدم ماحرف مشترک نداریم بایدساکت بشینم یجا!لزومی نیس بیام 

خلاصه اصرارمیکردبیا نگاه کن من میرم منم گفتم والا توهم ب نظرم جالب نیس میری تو مهمونیای خانواده شوهردخترت! 

بعد گفت خب تو شوهرت میبرت بیرون خوشی ! من چی!

‌‌

کلا ازحرفش خوشم نیومد

«توتاپیک قبلمم اشاره کردن دوستان رفتنت جالب نیس اگ حتی صمیمی نیستی نرو حتی مادرتم جالب نیس توجمع اونا یکسره بره»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب راست میگه شما با شوهرت میری بنده خدا مگه سنش رفته بالا دل نداره حالا مقایسه کنه چی میشه

من ناراحت شدم چون گیرمیده با دستور ک بیااا منو گفتم خودم جالب نیس همش تو برنامه های اونا شرکت میکنی

حرف بدی نزده. حساسی 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2738

منم مادرم همه جا باهام میاد همههههه جا حتی خرید ساده چون تنهای تنهاست 

چاره چیه مجبورم 

اصلا دوست ندارم همه جا بیاد کلا شخصیتش کم کم سبک گرفته میشه اما مثل بچه ده ساله میمونه حرف نمیشنوه

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند
بیچاره مادرت چی میکشه از دستت  مگه تو مامانشی باید ازت اجازه بگیره حوصلش سر میره بزار بره خب ر ...

بگو من ازدستش چی میکشم گیرمیده دستورمیده پاشو بیااا منم گفتم منو چه ب خاهرشوهرای اون

به نظر منم درست نیست تو مهمونیهای خانواده دامادش. میره.    خوب. اونام سر دخترتون غر میزنن همیشه میریم مادرش اونجاست. یا راحت نمیتونیم باشیم خونه پسرمون.   به هر حال درست نیست.  ولی. ناراحتیه شمام. بی جاست حالا حرف دلشو گفته. گفته تنهام شما میرید بیرون من جایی ندارم میرم اونجا

2706