2752
2734
منم مادرم همه جا باهام میاد همههههه جا حتی خرید ساده چون تنهای تنهاست  چاره چیه مجبورم  ...

منم دقیقا منظورم همینه نمیگم نره چرا ولی یکسره اویزون اوناست و میره اونجا ب منم گیییر داد بیا براهمون جوابش دادم

منم دقیقا منظورم همینه نمیگم نره چرا ولی یکسره اویزون اوناست و میره اونجا ب منم گیییر داد بیا براهمو ...

باز خوبه با شما همه جا نمیاد 

دیگه کاری از دستتون برنمیاد 

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به نظر منم درست نیست تو مهمونیهای خانواده دامادش. میره.    خوب. اونام سر دخترتون غر میزنن ...

دقیقا منظورم همینه ! جالب نیس هروقت اونا برنامه دارن خودشو قاطی میکنه چون تنهاس! ب منم گیرداد گفتم لزومی نداره تو برنامه هاشو برم بعد فامیل خاهرمه ن من

باز خوبه با شما همه جا نمیاد  دیگه کاری از دستتون برنمیاد

منم والا تنهام شبا شوهرم میاد! جای خاصی ندارم بیشترخونم ولی خوشم نمیاد برم دورهمی اونا ب نظرت جالبه من برم دورهمیاشون؟

2731