2733
2734

سلام خانما

موهام خشک هستن یه مقداری 

یه روغن معرفی کنید که موهارو نرم و لطیف کنه و تا حدی از موخوره جلوگیری کنه 

و یه ماسک نرم کننده که بعد حمام یا هر طور برای مو استفاده بشه که تقویت کنه

روغن در اولویتمه 

پیش پیش ممنون از همه 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید

روغن آرگان من میزنم

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

روغن مو ارگان بزن 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

روغن زیتون 

بادام تلخ

نارگیل 

گردو هم خوبه 

البته ازشون برای ابروهام استفاده میکردم پوست اطراف ابرو نرم میشد 

ماسک مو راستش نمیدونم 

ولی اب پیاز شنیدم خوبه 

از شامپو بچه هم برای موهات استفاده کنی به نظرم بهتر از شامپوهایی هستش که مو رو خشک میکنن

راستی قبل اتو سرم یا محلولی بزن که محافظ موها باشن

روغن زیتون  بادام تلخ  نارگیل  گردو هم خوبه  البته ازشون برای ابروهام استفاد ...

خیلی لطف کردی ممنونم

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
روغن ارگان  واقعا خوبه دوستم موهاش افتتاح بود الان این سری دیدمش خیلی شده بود گف روغن ارگان میز ...

یعنی نرم و لطیف شده بودن عزیزم ؟

2706