2733
2734
عنوان

بیاید بگید این سُرُم بازه یا بسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 45 پست
مشخصه ک پیچ میکروست اگ پایین باشه بستست اگ بالا بازه

میشه عکس رو ببینید.بالاتر گذاشتم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این میکروسته. خود سرم بستست. از میکروست طبق حجم و ساعتی که دکتر گفته دارو یا سرم رو میزنن. شما کاری نداشته باش خودشون بلدن.راستی سِرِم درسته

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
عزیزم این سرما دوتا قسمت دارن این که تو عکس هس صرفا برای پر کردن میکروسته باید بسته باشه پایینترش نگ ...

اون پایینی بازه گلم

خیلی رگ گرفتن ازش.بچم خیلی اذیت شد 

پس بازه

مرسی

دیر وقته روم نمیشه هی پرستارا رو صدا بزنم

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
مشخصه ک پیچ میکروست اگ پایین باشه بستست اگ بالا بازه

پیچ میکرو الان تو عکس نیافتاده

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
اخه نمیچکه. انژیوکت رو توی پاش زدن.با تغییر حالت نمیچکه .با هر حالتی نمیچکه کلا . پرستار به من گفت ب ...

شاید خیلی کمه ولش کن خودش میاد میبینه اگه بسته باشه میفهمه و بازش میکنه و بهش ور نرو تکونش میدی تند میاد خطرناکه یا سوزن تکون میخوره رگو پاره میکنه

خدا خیرت بده برو تو سالن یکی مثل خودتو پیدا کن مخشو به کار بگیر اگه نه پرستار و بچه رو میدی به فنا

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

پرستار یه مقدار مشخص از اون سرم بزرگه می‌ریزه تو سرم کوچیکه بعد سرم بزرگه رو‌ می‌بنده. اونی که نشون دادی مال سرم بزرگه اصلا باز نکن. سرم کوچیکه رو‌نگاه کن اگه قطره قطره می‌ره بازه. اون باز و بسته بودن نزدیکه پای بچه ست اونو نگاه کن. 

اون پایینی بازه گلم خیلی رگ گرفتن ازش.بچم خیلی اذیت شد  پس بازه مرسی دیر وقته روم نمیشه هی ...

همون پایینی باز باشه یعنی بازه 

وقتی سرم تو اون محفظه کوچیکه تموم بشه دیگه نمی‌ریزه 

از رو چکیدن مشخصه اگ گاهی میچکه ببین پاش ورم نداره اگ ن رگش پوزیشنیه یکم پاشو جا ب جا کن خوب میشه

اون پایینی بازه گلم خیلی رگ گرفتن ازش.بچم خیلی اذیت شد  پس بازه مرسی دیر وقته روم نمیشه هی ...

بازه عزیزم نمیخان اذیت کنن باز رگ بگیرن همونجور میره نگهش دار سرمش تموم ‌شه تا دکترش بیاد احتمال داره مرخص کنه که رگش عوض نکردن 

الان دیر وقته ؟

صبح شده معلومه دیشب نخوابدی و حسابی داغونی و حالتو نمیفهمی

کاش میشد بیام پیش بچت تو بری یه چرتی بزنی یا حداقل شونه و گردنتو ماساژ مبدادم

انشاالله خوب میشه دو تایی عشقولانه میرین دده بعدش خونه و ببه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بازه عزیزم نمیخان اذیت کنن باز رگ بگیرن همونجور میره نگهش دار سرمش تموم ‌شه تا دکترش بیاد احتمال دار ...

تازه چند ساعته بستری شده. رگ پیدا میکنند.خون میاد تو لوله ولی سرم داخل خون نمیره

2706