2737
2734
عنوان

از عصبانیت همه موهام و زدم😭

451 بازدید | 36 پست

امان از افسردگی و اضطراب 

همه چیم و نابود کرد موهام ریخت موهای خوشگلم 

دیگه ازشون بدم میومد همرو با قیچی زدم 😭😭😭

من خیلی دوستشون داشتم ولی تصمیم گرفتم به چیزی دیگه وابسته نباشم 

گور بابای همه چی

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

قانون جذب می گه:

اگه نمی تونی خودتو دوست داشته باشی، من کسایی رو به سمت تو می‌فرستم که تو رو دوست ندارن! تا بالاخره متوجه بشی تو به عشق خودت نیاز داری، نه کس دیگه!!!

اگه نمی‌تونی عصبانیتت رو کنترل کنی، من افرادی رو سر راهت قرار می‌دم که تو رو عصبانی کنن تا بالاخره کنترل خشمت رو به دست بگیری.

اگه دوتا اتفاق بد واست افتاد و خودت رو باختی و دورت پر از انرژی منفی شد و کشیدی کنار، مطمن باش اتفاقای بد بعدی هم تو راهن تا متوجه بشی که داشتن روحیه‌ی مثبت و تلاش برای حل کردن یا کنار اومدن با اتفاقای بد، به نفعته.

اگه منتظر اتفاقای خوبی و آینده‌تو روشن می بینی، مطمئن باش همین می شه... مثبت فکر کن تا معنی واقعی روشنایی و خوشبختی رو نشونت بدم.

من به افکارت، ضمیر ناخوداگاهت و رفتارهات و انرژی ای که از تو می‌گیرم بستگی دارم، هرچقدر تاریک فکر کنی و حالت بد باشه، من بدترش می کنم.

اگر خوب فکر کنی، خوب رفتار کنی و خوب بخوای می‌رسونممت به بهترین جایی که تا حالا به ذهنت خطور کرده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرااا حیف موهات مشخصه پره

دیگه داشت می‌ریخت گفتم بزنم برن پی کارشون می‌خوان کچل بشن بشن به درک

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731
قانون جذب می گه: اگه نمی تونی خودتو دوست داشته باشی، من کسایی رو به سمت تو می‌فرستم که تو رو دوس ...

من به قانون جذب اعتقاد ندارم

2740

[QUOTE]

به خدا گفتم دیگه هیچ چیز دنیوی اصرار نمیکنم بهت هرچی خودت میخوایی همش گریه میکردم سر موهام میگفتم درستشون کن درستشون کن خودمم از این همه وسواس ناراحت بودم قیچی رو برداشتم گفتم برو پی کارت

منم پسرونه کوتاه کردم الان یکم بلند شدن ولی گاهی دلم میخواد از ته بزنم کلا کچل کنم

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706