2733
2734
عنوان

چقدر بعضی دانشجو یا محصل بی ادبن

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 54 پست

چهار سال دبیرستان چندتا از معلما مرد بودن یه بار کسی خودشو نمالید اینو میگیم چون سنشون بالا بود

پنج سال کلاس زبان هم کسی خارج از عرف کلاس کاری انجام نداد ولی یه صمیمیت متقابل بین معلم و شاگرد بود

چهار سال هم دانشگاه برای کارشناسی همه استادا تقریبا مرد هیچکس همچین کارایی نکرد

ارشد هم کلی استادیار جوان بودن بازم همچین موردی ندیدم

نمیدونم این محصلا و دانش اموزا کجان ما فقط اوازه اشونو شنیدیم

ولی اگه همچین موردی باشه یا "عشقت"داره ببخشید بلوف میزنه یا خود استاد نخ دهی بالایی داره وگرنه دانشجو الکی نمیاد عشوه بیاد من که در طی اینهمه سال ازگار همچین چیزی ندیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم زمان مدرسه معلم آقا داشتم یکیشون آنقدر جدی بود که بچه ها نمی‌تونستن تکون بخورن از ترس  ...

این مهربونه بداخلاق نیست یک عده هم بخاطر موقعیت همش دنبالشن 

حتی همکار معلم خانم

البته خارج از موضوع خودم خیلی رو دیدم توی همین ساین میگن کراش روی استاد و معلم و... داریم آخه خدایی این زشت نیست 

البته بعضی وقتا مردا قپی زیاد میان حالا بگذریم از بعضی دخترا که به مگس نر از کنارشون رد شه کراش میزنن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببخشید دوست پسرت دیکاپریو که نیست ، دوست پسرت خواسته جلوت قمپوز در کنه بگه خیلی خاطرخواه دارم 

دقیقا...............خاسته خودشو بالا جلوه بده که من کلی خاطرخواه دارم ولی با تو موندم و ...............

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
چهار سال دبیرستان چندتا از معلما مرد بودن یه بار کسی خودشو نمالید اینو میگیم چون سنشون بالا بود پنج ...

نه من روش قسم میخورم بخاد پا بده از معلم و دانش آموز ولش نمیکنن 

میگه مثلا یارو کتاب میگیره دستش میاد توی سالن میگه اینو برام توضیح میدی میگه میبینم قشنگ بازوش رو می‌مالونه به بازوم . بخدا صادق تک پره منو دوس داره  اهلش نیست . 

خودم یکبار رفتم اموزشگاهش بعنوان اسم آشنا طرف همکار خانم با صد من گریم شده هی کرم می‌ریخت 

واقعیت جامعه ماست تا میبینن طرف مجرده دنبال هدفن

آخه شاید اگرم می‌فهمید عشق توی زندگیش داشته باشه نمیشه آدم الکی دل ببنده

اگه ازدواج کرده باشه که هیچی ولی اگه دوست دختر داشته باشه 

از نظر شرعی قانونی عملا گناهی مرتکب نمیشی و البته اینو بگم اگه قصدش با اون فرد ازدواج نباشه فقط همین دوست دختر دوست پسر باشن گناهش چیه ؟؟؟ اینا که نمیخوان ازدواج کنن که

یک عدد استارسید تنها 💔
2706