2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا مگ دور از واقعیتع؟

بشدتتتتت دوره...یکم بیاید با عقل مون تصمیم بگیرم 

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
تو نگران زور بازوشی؟ بی غیرتی و بی حیایی مادرع چی

پسر که بزرگ بشه و زن بخواد، همه فقط به پولش نگاه می کنند.

میگن ننگ بزرگان وپولدارها آوازه نداره، تو این دوره فقط پول همه را به سمت خودشون میکشونه،

غیرت واینها دیگه فقط مال فیلم هاست.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2731
تو نگران زور بازوشی؟ بی غیرتی و بی حیایی مادرع چی

نگزان چیه اصلا فهمیدی چی گفتم؟؟؟میگم بعد همین پسر بی غیرت ادعا میکنه خودم دارم از زور بازوم همه چی دارم نه از جا..کشی برای مادرم اوکی؟

درخواست دوستی رد میکنم 
2738
پسر که بزرگ بشه و زن بخواد، همه فقط به پولش نگاه می کنند. میگن ننگ بزرگان وپولدارها آوازه نداره، تو ...

جمع نبندین لطفا

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
😐من با کجام تصمیم گرفتم؟

با احساساتت میشه تصمیم بگیری و باور کنی

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
داستان تخیلی قشنگ و جذابی بود😑

ولی ی داستان دقیقا ایطور من دیدم روستای هم بوده

ولی مادره با مرده که بوده تمام دارایی شوهرش برد داد به اون

پسرشم از خدمت معاف کرد

اونا خودشون گفتن تنها راهی که پسرم نره خدمت اینه طلاق بگیریم سوری بعد که معاف کردن ازدواج کنیم دوباره که بعد طلاق زنه فلنگ رو بست و رفت

ولی ی داستان دقیقا ایطور من دیدم روستای هم بوده ولی مادره با مرده که بوده تمام دارایی شوهرش برد داد ...

وای ینی دنیا به این مرز و حد از لجن بودن رسیده؟

2706