2737
2739

میخوام چلو گوشت و رولت مرغ درست کنم 

خوبه؟ 

حالا بین سالاد ماکارونی و سالاد اندونزی موندم کدومو درست کنم🤔 کدومش خوبه به نظرتون؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من خودم سالاد اندونزی دوست دارم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

به نظرم یا گوشت و یه چیز دیگه یا مرغ و یه چیز دیگه

هرکدومو بیشتر دوس دارن درست کن

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
2738
ساده نباش  یک غذا درست کن با سبزی خوردن و تمام  هرچی سنگ تموم بگذاری نمیگن عروس با سلیقه ...

میگم گوشت گرونه حیفه  اگه بخوام یه مدل فقط چلو گوشت درست کنم باید ۱ کیلو گوشت بریزم توش به خاطر همون میگم نیم کیلو گوشت رو چلو گوشت کنم..شوهرمم گیر داده میگه چلو گوشت درست کن چون واسه مادر خودم که چند روز پیش دعوت بودیم چلوگوشت درست کرده بودم ۶.. ۷ تا هم رولت داریم تو بخچال اونم درست کنم کم نباشه

به نظرت یه خورده سنگین نیس؟ میترسم خورده نشع

تو مهمونیای ما ک خورده میشه مامانم مهمون داشت غذا مرغ بود سالاد ماکارونی و کاهو و دسرم کیک یخچالی و ژله سبزی خوردن و ماست و اسفناج 

جمعه ام خودم مهمون داشتم منم مرغ گذاشتمم کیک الویه درست کردم سالاد کاهو گذاشتم کیک یخچالی درست کردم (از بس تو فامیل ما طرفدار داره)روکر موز و ژله قالبی ام درستیدم با ماست و اسفناج و ترشی و سبزی و اینا 

2706