2752
2734
عنوان

چرا دخترا فکر میکنن نی نی سایت فقط باید خانم ها باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 154 پست

اینجوری بخوای حساب کنی نصف بازاری ها و لباس فروشی ها و ادارات نباید مرد کار کنه چون اکثرا مراجعه کننده خانم دارن 

قضیه نی نی سایت هم بگم اقایونی که ادب رو رعایت میکنم واقعا حضورشون باعث ناراحتی نیست 

اما تجربه ثابت کرده حضور آقایون فقط باعث ایجاد تنش و مزاحمت میشه 

مثل فضای اینستا که تو کامنت ها پر فحش و زن ستیزی هست 

اومدن تو نی نی سایت رو که سایت بارداری و بچه داری و مکانی برای طرح سوالات زنانه هست رو با حضور توی ا ...

همون طور که ذهن شما رشد نکرده و تک بعدی می‌بینید من هم همون طور آخه اگه تو موضوع زنانه بیان نظر بدن و...درست هست ولی وقتی تو موضوعی که یه خودشون مربوط هست و میخواهن تجربیاتشان بیشتر بشه و ...فعالیت میکنن از نظر من اشکالی ندارد و من دارم منطق خودتون رو به شما میگم من نمیگم این دیدگاه درسته دوست عزیز ☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون طور که ذهن شما رشد نکرده و تک بعدی می‌بینید من هم همون طور آخه اگه تو موضوع زنانه بیان نظر بدن ...

شمایی که عقلتون رشد کرده باید بدونید مکان ها و سایت های دیگه ای برای تبادل نظر بین آقایون و خانوم ها هم هست که میتونید اونجا فعالیت کنید نه صرفا یه سایت زنونه  

هرچه تبر زدی مرا،زخم نشد؛جوانه شد🌱
اینجوری بخوای حساب کنی نصف بازاری ها و لباس فروشی ها و ادارات نباید مرد کار کنه چون اکثرا مراجعه کنن ...

من با کار کردن زن تو بیرون مخالف نیستم بلکه با نگرش افراطی خیلی ها مشکل دارم هر جایی نظم و قانون خودش رو داره و به ظرفیت آدم ها بستگی داره و ما نباید همه رو به یک دید ببینم .

و خواستم بگم نگرش خیلی ها به این موضوع مثل نگرش بعضی افراد افراطی به زنان در محیط بیرون هست.

2731
شمایی که عقلتون رشد کرده باید بدونید مکان ها و سایت های دیگه ای برای تبادل نظر بین آقایون و خانوم ها ...

من کارم به شکلی هست که شاید پیام هام رو هزاران نفر میبینن و در ارتباط با مردم هستم همیشه و سایت های زیادی فعالیت دارم و این سایت هم چون دنبال موضوعی میگشتم پیدا کردم و دلیلی نمیبنم بخاطر این دیدگاه از تاپیک های که به دردم میخورن استفاده نکنم .مهم ظرفیت و نگرش آدم ها به موضوع هست .

من کارم به شکلی هست که شاید پیام هام رو هزاران نفر میبینن و در ارتباط با مردم هستم همیشه و سایت های ...

شما به عنوان یک اقا اگر توی تاپیک های جنسی و زنانه شرکت نکنید و درخواست دوستی بی مورد ندید و الفاظ زشت و رکیک استفاده نکنید به هیچ عنوان مورد حمله قرار نمیگیرید

به خاطر اینکه تقریبا ۸۰ درصد آقایون سایت اینطور فعالیت هایی دارن خانوما نسبت بهشون حساسند

هرچه تبر زدی مرا،زخم نشد؛جوانه شد🌱
شما به عنوان یک اقا اگر توی تاپیک های جنسی و زنانه شرکت نکنید و درخواست دوستی بی مورد ندید و الفاظ ز ...

ولی یکی از مشکلاتی که ما کلا انسان ها داریم اینه همه رو به یک دید میبینیم برای مثال منی که ادعا میکنم مثلا آدم مذهبی هستم و... کار اشتباهی میکنم یا رفتارم با گفتارم یکی نیست دلیل بر این نیست که دین مشکل داره یا بده بلکه مشکل از اون شخص هست و اینجا هم شاید اصلا اکثریت بدن ولی نمیشه تک بعدی نگاه کرد و گفت پس همه اینجور هستن و باید همیشه دیدمون به موضوعات جامع تر باشه ☺️

مزاحمت ایجاد نکنن مشکلی نداره

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

خیلیا اینجا با هدف دوستیابی و لاس زدن میان طرف اگه مورد دار نباشه عیب نداره که بیاد 

ضمنا اینجا مسائل خصوصی هم مطرح میشه باید شعورشون بکشه تاپیک های این مدلی نیان 

قیاس مع الفارق هم نکن حضور خانم ها در فضای بیرون و مردها در سایت اصلا یکی نیستن

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

بابا ولمون کنید

هر جا میریم مرد

حالا یه جا رو بذارید زنونه بمونه، جدیدا همه مردا ریختید توی سایت، قبلا بهتر بود

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

این سایت و زدن واسه مشکلات زنانه و بارداری و شیردهی و اینجور چیزا و درد و دل خانوما باهم

مردی که اینجور‌چیزا واسش جالب باشه و بجای اینکه به فکر کار و زندگیش باشه سرش تو این چیزا باشه و نظرم بده خاله زنکه

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

نی نی سایت یه سایت مخصوص خانم هاست اومدن یه آقا به اینجا مثل این میمونه توی مراسم هایی که مرد و زن جدا هستن یه آقا بیاد قسمت خانوما

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2706