2737
2739

كسى ايا راجع به كمبود پلاكت تجربه اى داره يا اينكه تو نزديكاتون كسى اينجورى شده؟

ميخام بدونم تا چه حدى ميتونه خطرناك باشه😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر علت خودایمنی باشه، با تزریق کورتون و داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی و تعویض و تصفیه پلاسما درمان میشه؛ اگر علت،کاهش تولید پلاکت از مغز استخوان باشه، از دارو و تزریق پلاکت استفاده میشه؛ کلا پلاکت زیر 90000_80000 نگران کننده است؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2731
اگر علت خودایمنی باشه، با تزریق کورتون و داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی و تعویض و تصفیه پلاسما درما ...

سلام قهوه جان 🌷

منظورتون از خود ايمني همون ايميونولوژيك بيش از حد طبيعي يا واكنشهاي الرژيك هست هردوش يكيه ؟؟

واسه اونم بايد داروهاي سركوب سيستم ايمني استفاده كرد ؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
سلام قهوه جان  منظورتون از خود ايمني همون ايميونولوژيك بيش از حد طبيعي يا واكنشهاي الرژيك هست ...

سلام بهار جان؛ در بیماری ترومبوسایتوپنی ( کاهش تعداد پلاکت )، یک دلیل میتونه واکنش سیستم ایمنی بدن به پلاکتها و از بین بردنشون باشه که اگر دلیل کاهش پلاکتها این باشه، سیستم ایمنی رو با دارو سرکوب میکنن یا پلاسما رو تصفیه و تعویض میکنن؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)