2737
2739

واقعا جشن و کادو نمیخوایم ما باور کنید دادید دستتون درد نکنه ولی دیگه بعدش دعوا درست نکنید😂 مورد داشتم تو همکارام پیام دادن با معلم دعوا کردن سر عکسا که چرا عکسا اینطورین چرا با کادوی بچه ها عکس نگرفتی و فلان. نمیدونم مگه جهاز برونه.

روزتون مبارک 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
به نظرتون بعد این آزمون پرورشی که جمعه اس و آزمون ۲۸ اردیبهشت دبیری هس،بازم امسال آزمون میذارن؟خیلی ...

من با کنکور قبول شدم خیلی وقته. اطلاعی از این آزمون ها ندارم متاسفانه

امروز با معلم پیش دبستانی پسرم بعد مدرسه قرار داشتم البته دوست داشتم برم مدرسه خودشون نخواستن براشون گل گرفتیم و رفتیم بقدری خوش گذشت یه مسیر طولانی باهم پیاده رفتیم پسرم گفت مامان گرسنمه فوری برای پسرم پیتزا گرفت کیک خرید از کیفش هدیه ای که داشت دادن به پسرم 

همیشه بهشون میگم خانم معلم واقعا بهترین دبیر و استادی هستن که قسمت پسرم شده بود در واقع خوش اقبال بودیم وبختمون بلند که معلم پسرم شد🌹

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم