2737
2739
عنوان

نفس کشیدن سخت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 28 پست
برو دم پنجره یکم هوای خنک بزنه صورتت. آسمونو نگاه کن.  حس کن که توی بغل خدایی و خدا داره با عش ...

خیلی وقته ک خداروحس نکردم متاسفانه انقدر از همه چی دور شدم ک انگار ب هیچ جا تعلق ندارم جس میکنم از همه جا رها شدم

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.
خخخخ من که قبل امتحانام دعا میکردم اون روز مرده باشم😂 اگه درس نخوندی هم فدای سرت، ۵هم نمره س، پایا ...

دانشگاه بهم گفته اصلا نگران نباش هرچی شد شدمشروط شدی هم نامه میزنیم کمیسیون مشخص نمیده 

سر اون نیست کلا این مدت حالم بده

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی وقته ک خداروحس نکردم متاسفانه انقدر از همه چی دور شدم ک انگار ب هیچ جا تعلق ندارم جس میکنم از ه ...

خودت باید بری نزدیکش تا وجودشو حس کنی. 

وقتی عمیق بهش فکرکنی حتما حسش میکنی و سرتاسر وجودت پر از آرامش میشه. 

ان شاء الله که حال دلت خوب بشه و عاااااشق خدا بشی. 😍

پس یه چیزی پیدا کن حالتو خوب کنه ببین چی خوشحالت میکنه سفر تفریح دیدن یه ذوست قدیمی یا چی

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2731
خب دلیل افسردگیت چیه؟اول علتشو بگو چون مشکل باید از ریشه حل بشه ،ولی در کل اینو بدون هیچی تو این زند ...

خب نمی‌دونم دقیقا علتش چی میتونه باشه از یجایی ب بعد دیدم ک خوب نیستم و همش بدترو بدتر شد تا الان ک هرجا میرم چ روانشناس چ روانپزشک میگن افسردگی شدید روزی پنج شیش تا قرص ، حرف از بستری نمیدونم میگن یکم تحمل کن تااین ترم بگذره تابستون برو یکماه اوکی میشی ولی اونم باور ندارم

خودت باید بری نزدیکش تا وجودشو حس کنی.  وقتی عمیق بهش فکرکنی حتما حسش میکنی و سرتاسر وجودت پر ...

کاش ب همین سادگیا بود :)

پس یه چیزی پیدا کن حالتو خوب کنه ببین چی خوشحالت میکنه سفر تفریح دیدن یه ذوست قدیمی یا چی

هیچکدومش 

فعلا در تلاشم یکم از این بی قراری و مود پایین رها شم 

توخونه همه یجوری با احتیاط باهام حرف میزنن ک گریم نگیره😂😂

دانشگاه بهم گفته اصلا نگران نباش هرچی شد شدمشروط شدی هم نامه میزنیم کمیسیون مشخص نمیده  سر اون ...

من از حرفات این به ذهنم رسید که اعتماد بنفس نداری،خودتو مقایسه میکنی با بقیه ،درسته ؟

2740
من از حرفات این به ذهنم رسید که اعتماد بنفس نداری،خودتو مقایسه میکنی با بقیه ،درسته ؟

نه من ی ادم کمالگرام ک همه چیو بهترینش رو میخوام

بااینک الان حالم خوب نیست بازم ب سطح متوسط راضی نمیشم

گویا خود سرزنشگرم هستم

فردا میانترم دارم میخواستم حذف ترم کنم گفتن نکن ما هواتو داریم الان باید بشینم سيگنال بخونم 

فکرتو ازاد کن پس بخون

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
نه من ی ادم کمالگرام ک همه چیو بهترینش رو میخوام بااینک الان حالم خوب نیست بازم ب سطح متوسط راضی نم ...

کمالگراها معمولا دنبال به دست اوردن رضایت بقیه ان ، همین باعث میشه هیچوقت خودشونو قبول نداشته باشن ، هر مشکلی داری به نظرم بخاطر محیطیه که توش هستی ،یه مدت فاصله بگیر ،روتین زندگیتو عوض کن شاید جواب داد

کمالگراها معمولا دنبال به دست اوردن رضایت بقیه ان ، همین باعث میشه هیچوقت خودشونو قبول نداشته باشن ، ...

نمی‌دونم همه چی باهم قاطی شده میگن حالم بده از وقتی ری اکشن روانشناسو دیدم حس کردم ک حق دارم جابزنم 

خیلی روزای سختی و داشتم میخوام فرار کنم ولی راه فراری نیست

یه بلایی سرم اومده بود انگار که هرچی این سالا حرف نزدم و چیزی نگفتم جبران شد هرکی بهم هرچی میگه گری ...

من نمیدونم ازدواج کردین یانه

امامن ازدواج کردم اینقدرمشکلات دارم که دیگه خسته شدم حتی جازدم الانم خیلی گریه کردم ولی اینومیدونم خداصدامومیشنوه یه روزی همه چی خوب میشه من فقط صبرم کمه خیلی کم

من نمیدونم ازدواج کردین یانه امامن ازدواج کردم اینقدرمشکلات دارم که دیگه خسته شدم حتی جازدم الانم خ ...

نه من ازدواج نکردم فکر نکنم بخوامم ازدواج کنم