2733
2739
عنوان

برنامه ایمو

34 بازدید | 4 پست

سلام ، بچه ها من یه گوشی داشتم که برنامه ی ایمو داخلش نصب بود،گوشیم افتاده دست کس دیگه و اون طرف داره از ایموی من استفاده میکنه و هرکاری میکنم نمیتونم بر گردونم.و اینکه سیمکارتی که مربوط به اون شماره هستش دست خودمه.به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
میتونی نصب کنی بعد مث برنامه های دیگه فقط یه دستگاه متصل باشه 

نصب میکنم یک لحظه ورود میکنم بعد میندازتم بیرون،انگار خودش یکاری کرده فقط یه کاربر بتونه استفاده کنه،داره از ایموی من سواستفاده میکنه و به همه فهش میده به نظرتون ببرم مو بایل فروشی برام درستش میکنن؟

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نصب میکنم یک لحظه ورود میکنم بعد میندازتم بیرون،انگار خودش یکاری کرده فقط یه کاربر بتونه استفاده کنه ...

عع مگه میشه

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد...