2733
2734
عنوان

اگر یه روز از چلمونو یادمون بره

141 بازدید | 15 پست

بچه ها من خیلی وسواسی شدم 

دیشب خوابم برد و همیشه حس میکردم اگر آدم یادش بره ینی حاجت روایی نمیشه 

خیلی ترسیدم

به نظرتون ربطی داره؟ یا ساخته ذهنمه منه

من ک یادم میره خیلی ناراحت میشم ولی باز اژ اول میخونم...باورت میشه چندبار هی روز ۴۰..یا۳۹ یادم رفتن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

نميدونم بعضي چله ها مثل چله حق شناس باطل ميشن 

البته من شنيدم ولي خواهري خدا بايد بخاد 

بخواد حاجت روايي نخادم با هيچي كدوم نميشي 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ک یادم میره خیلی ناراحت میشم ولی باز اژ اول میخونم...باورت میشه چندبار هی روز ۴۰..یا۳۹ یادم رفتن

😢😢😢😢😢منم چند بار شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2731
اگه یادت رفته الان اونایی که قضا شده رو بخون مال امروزتم بخون دیگه سعی کن از دست نره

اره ساعت ۳ و ۵۰ صبح از خواب پریدم و انجامش دادم ولی حس خیلی بدی دارم . نذرم برای اینه که اکس دوست پسرم کلا بره 😐 بخندی الهی کچل شی😂 البته با هم نیستن ولی فالو دارن و دوست معمولی 

برای من دعای معراج بود

نميدونم 

انشالله درسته 

زنگم بزني دفتر عموما اينو ميگن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه ولی ترک کردن چله ها بطور مکرر سنگینی میاره
همیشه تایم انجام دادن چله رو وقتی بزارین که هم مطئن باشین اون تایم از روز آزادین هم اینکه اگر بر فرض مثال کاری فوری پیش اومد هنوز تایم داشته باشین که انجامش بدین و برای اخر شب نزارین
ضمنا چله زیارت عاشورا اگه برداشتین باید حتما در طی روز قبل از غروب افتاب خونده بشه و به شب ممنوعه

نه ولی ترک کردن چله ها بطور مکرر سنگینی میاره همیشه تایم انجام دادن چله رو وقتی بزارین که هم مطئن ب ...

دعای معراجه 

من تایم مشخصی نداره هر وقت دلم بخواد میخونم اینطوری بده؟ حتما باید تو تایم خاص باشه؟ کلت دلیه روزی یه دونه میخونم تا ۴۰ روز 

دیروز روز دهم بود🥲

نه ولی ترک کردن چله ها بطور مکرر سنگینی میاره همیشه تایم انجام دادن چله رو وقتی بزارین که هم مطئن ب ...

واقعا زيارت عاشورا روز بايد خونده بشه؟؟؟من ميزارم شب اكثرا 

من يه چله حشر برداشتم و چند روز بعد فهميدم حاجتم به كل محاله و غير ممكنه و هيچ رقمه نميشه 

يه خانمي حرف شمارو زدن و من دارم ميخونم گفتن برا هر چله يه پيكره ايجاد ميشه نبايد نيمه كاره رها بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706