2737
2734
عنوان

برای یه ازدواج بهتر طلاق بگیری گناههه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73081 بازدید | 735 پست
خب پس خوبه همسرت بخاطر این بدیات طلاقت بده؟ باور کن همه بدی دارن حتی اونی که میگی بعد طلاق زندگی بهت ...

کسی نیست تو زندگیم 

ولی بین ما حرمتی نمونده😭😓

لطفادرتاپیکای فان تگم کنید♥️🌱✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین میشه اکه صبور باشی باهاش بمونی چون موارد مثبتشم زیاده.دیگه خودت سبک سنگین کن ببین بعد جدایی زند ...

اره عزیزم الان که بدتر شد اومدم خونه بابام 

اونجا خیلی اوضاعم بهتر بود هم از نظر رفاهی هم محل زندگی کلا جای خوبی زندگی میکردم ...

خواهر انگار دلم باش صاف نمیشه چکارکنم؟

به نظرم یه شغل پیدا کن که دستت توی جیب خودت باشه و بتونی با رفیقات تو هم گاهی بری بیرون فک کنم اینجو ...

خودم شاغل بودم 

اره اصل مشکل رفیق بازی و پول بود بعد منم کشششش میدادم دعوا میشد . 

درسته🌱 ولی دیگه دوسش ندارم ... باورت میشه با این حس تنفز بعضی وقتا دلم براش تنگ میشه 🥲

حقداری

ویژگی هاش خوبه اما رفیق بازی و دست بزن داشتنش باعث شده تو ازش دور شی

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
2740
چه سیاستی 🙄

مشاوره برو کتاب بخون قلبش دستت میاد

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
عزیرم عرض کردم  ضرب و شتم  رفیق باز  کمه ؟؟

عزیزم قصد جسارت نداشتم معذرت میخوام اگرناراحت شدی ولی  میدونی چراایناروگفتم چون خودم ازدواج دومم اره ما مگه تاکی زنده ایم هرچیزی روتحمل کنیم ولی همسرت چندتاخوبیم داره بخدا من چندسال بعدجداییم هزارجور ادم اومد سمتم حتی مجرد ولی هیچکدوم درست حسابی نبودن همسرفعلیم هم کامل نیس چون خودم کامل نیستم عزیزم خیلیا فقط ویترین زندگیشون قشنگه خیلیا مسائل درونشو نشون نمیدن همه زندگیا مسائل خودشو داره، نمیگم تو مث من بساز ولی شوهرمن الان بیکار عصبی فحش میده بی احترامی میکنه دست بزن داره رفیق باز  بخدا هیچکس کامل نیس 

درباره زدن باهاش اتمام حجت کن دو سه بار تو هم برو طرفش حساب کار دستش میاد

اون گنده ۱۹۰ قدشه تازه ورزشکاره بوکسره 

من انقدر نحیف و لاغرم زورم نمیرسه 😓

2706